Z Gierakiem do Głogowa

3 gru 2012 |

Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni ledwo wrócili z Mielca, a już we wtorek w samo południe wyruszą do Głogowa, gdzie dzień później zainaugurują rundę rewanżową, której dwie kolejki zostaną rozegrane jeszcze do końca roku.

Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni ledwo wrócili z Mielca, a już we wtorek w samo południe wyruszą do Głogowa, gdzie dzień później zainaugurują rundę rewanżową, której dwie kolejki zostaną rozegrane jeszcze do końca roku.

Runda rewanżowa to także nowe otwarcie dla podopiecznych Rafała Białego. Szczecinianie zakończyli pierwszą serię z pasmem 5 kolejnych wyjazdowych porażek i do Głogowa jadą się przełamać i zdobyć pierwsze punkty w historii Klubu na wyjeździe. Motywacja jest szczególna, bo właśnie z najbliższym przeciwnikiem szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni zagrali jak do tej pory najgorsze spotkanie.
W Głogowie wystąpi nowy nabytek szczecińskiego Klubu Łukasz Gierak. Wychowanek Nielby Wągrowiec jeszcze w sobotę wystąpił w barwach macierzystego Klubu, natomiast już od poniedziałku uczestniczył w treningach GAZ-SYSTEM Pogoni.
- Mam nadzieję, że nadal będę się rozwijał. Sądzę, że zarówno Nielba Wągrowiec, jak i ja, jesteśmy zadowoleni z tego faktu. Klub szukał pieniędzy, a ja znowu będę grał w ekstraklasie. Chciałbym podziękować kibicom za wsparcie. Spędziłem w Nielbie długie czternaście lat. W seniorach grałem przez osiem lat. Wągrowiecki klub mnie wychował. Dzięki niemu osiągnąłem to, co mam obecnie. Zawsze miło będę wspominał swój pobyt w Wągrowcu. Być może kiedyś tu powrócę. Nie przekreślam tego. Rozpoczynam jednak nowy etap w życiu. Mam nadzieję, że spotkamy się na parkiecie za rok, gdy Nielba awansuje do Superligi - tłumaczył dla oficjalnego portalu wągrowieckiego Klubu powody przeprowadzki Łukasz Gierak.
Dodatkowym smaczkiem spotkania jest fakt, że Łukasz Gierak przed sezonem był już jedną nogą zawodnikiem..Chrobrego Głogów. W środowym meczu wystąpi także już Paweł Biały, który na treningu przed meczem z Tauron Stalą Mielec nabawił się kontuzji łydki. Niestety bardzo poważnie zagrożony jest występ Nenada Markovicia, którego kontuzja kostki wyeliminowała także z meczu ze Stalą Mielec.
Środowe spotkanie będziemy transmitować dla Was live na naszej stronie internetowej od godziny 18.00. ZAPRASZAMY !!