Wzmocniony NMC Powen Zabrze podejmuje beniaminka ze Szczecina

5 paź 2012 |

W sobotę o godz. 19.00 GAZ-SYSTEM Pogoń zmierzy na wyjeździe ze wzmocnioną drużyną NMC Powen Zabrze. Bezpośrednią relację z tego spotkania przeprowadzi stacja Polsat Sport.

W sobotę o godz. 19.00 GAZ-SYSTEM Pogoń zmierzy na wyjeździe ze wzmocnioną drużyną NMC Powen Zabrze. Bezpośrednią relację z tego spotkania przeprowadzi stacja Polsat Sport.

Najbliższy przeciwnik szczecinian obecnie przeżywa ciężkie chwile. Po niezłym początku i zwycięstwie z Siódemką Miedź Legnica nadeszły gorsze czasy. 3 porażki z rzędu kolejną: z Wisłą Azoty Puławy na wyjeździe, z MMTS Kwidzyn u siebie oraz z Tauronem Stalą Mielec doprowadziły do małego tąpnięcia w zabrzańskim Klubie. Oprócz poważnym rozmów i weryfikacji celów, Klub podpisał kontrakt także z byłym obrotowym VIVE Targów Kielce oraz Warmii Olsztyn Danielem Żółtakiem

- Cieszymy się, że dołączy do nas doświadczony obrotowy. Daniel Żółtak jest specjalistą od gry obronnej i mam nadzieję, że wiele wniesie w tym elemencie, który nie wygląda u nas ostatnio dobrze. Danielowi życzymy powodzenia w nowym zespole i witamy w naszych szeregach - powiedział prezes KS Handball Zabrze, Bogdan Kmiecik (handballzabrze.pl.)
Zupełnie inne nastroje planują w szczecińskim Klubie. Podopieczni trenera Rafała Białego zapomnieli już o nieudanym początku ligi i z każdą kolejną minutą na parkiecie czują się pewniej.
- Coraz lepiej w drużynie czują się nowi zawodnicy, zgrywamy się, rozumiemy się z każdym treningiem coraz bardziej - mówi najmłodszy w drużynie Patryk Walczak, który wraz ze Zbyszkiem Kwiatkowskim tworzą trzon szczecińskiej defensywy.
Pierwszy raz w sezonie 2012/2013 obydwie drużyny będą miały okazję do zaprezentowania się szerszej publiczności. Mecz w Zabrzu na żywo pokaże stacja Polsat Sport.
Zapraszamy do oglądania i dopingowania szczypiornistów GAZ-SYSTEM Pogoni Szczecin !!