Wicelider przyjechał do lidera !!! Mecz na szczycie w Kielcach

9 paź 2013 |

Dzisiaj o godzinie 18.30 szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni zmierzą się w Kielcach z 3 drużyną Europy VIVE Targi Kielce. Takie wydarzenie i takie chwile trzeba fetować, bo dla szczecińskiego klubu to historyczna chwila. Nie wiadomo, kiedy będzie kolejna okazja, żeby w 6 kolejce napisać, że zagrają niepokonane dotychczas drużyny. - To tak jakby nasi piłkarze Pogoni Szczecin pojechali na Camp Nou - porównał Rafał Biały rangę spotkania w wywiadzie dla kieleckiego wydania Gazety Wyborczej - Jedziemy do 3 drużyny w Europie, nie mamy nic do stracenia i chcemy pokazać się z jak najlepszej strony. Chcemy się też czegoś nauczyć, podchodzimy z wielkimi respektem do przeciwników, ale nie boimy się VIVE Targi Kielce. Mamy w składzie wielu bardzo dobrych zawodników, dlatego postaramy się w jakimś stopniu przeciwstawić VIVE. Szczecinianie na mecz pojadą osłabieni. Nie zagra Mateusz Zaremba, który w czwartek przejdzie artroskopię kolana, oraz Wojciech Zydroń, który urazu łydki nabawił się w ostatnim meczu z Piotrkowianinem. Nie zagra także kontuzjowany od dłuższego czasu Patryk Walczak. Kielczanie środowe spotkanie rozegrają pomiędzy ligowym, a meczem w Lidze Mistrzów z Orlen Wisła Płock. Pierwsze mecz wygrali różnicą 4 bramek, a już w niedzielę odbędzie się kolejna odsłona świętej wojny też w Płocku, ale już w ramach europejskich pucharów. Relację live śledzić będzie można na oficjalnej stronie Klubu oraz na stronie VIVE Targi Kielce: http://vivetargi.pl/pl/rozgrywki/live,697.html

Dzisiaj o godzinie 18.30 szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni zmierzą się w Kielcach z 3 drużyną Europy VIVE Targi Kielce. Takie wydarzenie i takie chwile trzeba fetować, bo dla szczecińskiego klubu to historyczna chwila. Nie wiadomo, kiedy będzie kolejna okazja, żeby w 6 kolejce napisać, że zagrają niepokonane dotychczas drużyny.
- To tak jakby nasi piłkarze Pogoni Szczecin pojechali na Camp Nou - porównał Rafał Biały rangę spotkania w wywiadzie dla kieleckiego wydania Gazety Wyborczej
- Jedziemy do 3 drużyny w Europie, nie mamy nic do stracenia i chcemy pokazać się z jak najlepszej strony. Chcemy się też czegoś nauczyć, podchodzimy z wielkimi respektem do przeciwników, ale nie boimy się VIVE Targi Kielce. Mamy w składzie wielu bardzo dobrych zawodników, dlatego postaramy się w jakimś stopniu przeciwstawić VIVE.
Szczecinianie na mecz pojadą osłabieni. Nie zagra Mateusz Zaremba, który w czwartek przejdzie artroskopię kolana, oraz Wojciech Zydroń, który urazu łydki nabawił się w ostatnim meczu z Piotrkowianinem. Nie zagra także kontuzjowany od dłuższego czasu Patryk Walczak.
Kielczanie środowe spotkanie rozegrają pomiędzy ligowym, a meczem w Lidze Mistrzów z Orlen Wisła Płock. Pierwsze mecz wygrali różnicą 4 bramek, a już w niedzielę odbędzie się kolejna odsłona świętej wojny też w Płocku, ale już w ramach europejskich pucharów.
Relację live śledzić będzie można na oficjalnej stronie Klubu oraz na stronie VIVE Targi Kielce:
http://vivetargi.pl/pl/rozgrywki/live,697.html