Walka o podium w Szczecinie !!

16 lis 2013 |

Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni staną przed szansą obrony 3 miejsca w rozgrywkach PGNiG Superligi. W meczu na szczycie rywalem szczecinian będą Azoty Puławy, które zajmują 4 lokatę w tabeli. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę o godzinie 17.30. Transmisję na żywo przeprowadzi także stacja Polsat Sport. Szczecinianie nie przywykli w tym sezonie do porażek na własnym parkiecie, ale przed nim do tej pory najtrudniejszy sprawdzian w hali przy ulicy Twardowskiego. Azoty Puławy do drużyny GAZ-SYSTEM Pogoni tracą tylko punkt. Podobnie jak gospodarze niedzielnej potyczki mierzyli się już zarówno z VIVE Targi Kielce jak i Orlen Wisła Płock, a punkty niespodziewanie stracili także w starciu na własnym parkiecie z Chrobrym Głogów. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny gości jest Adam Babicz, który jak do tej pory zdobył 42 bramki. Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni Szczecin już dawno nie mieli przyjemności pracować w tak komfortowym warunkach jeśli chodzi o skład. - W tym sezonie to dla nas dziwna sytuacja, kiedy do dyspozycji mam wszystkich zawodników. Cieszę się, że w pełni sił jest już Mateusz Zaremba, Patryk Walczak od dwóch tygodni także jest z drużyną i daje z siebie 100 %> Martwią jedynie problemy zdrowotne Tomislava Stojkovicia i o tym czy zagra zadecydujemy wspólnie przed spotkaniem - podsumował swoją sytuację kadrową trener Rafał Biały. Warto odnotować, że Patryk Walczak rozegrał ostatnio mecz w marcu właśnie z Azotami, kiedy to po efektownej wkrętce tak niefortunnie upadł, że złamał nadgarstek. Później w okresie przygotowawczym doznał kontuzji kolana i jutro stanie przed szansą debiutu w sezonie 2013/14 w PGNiG Superlidze. Dla osób, które nie będą mogły być w hali przy ulicy Twardowskiego mamy alternatywę. Relację na żywo ze spotkania przeprowadzi stacja Polsat Sport. Jednak warto być z drużyną i dołączyć się do dopingu wspólnie z Klubem Kibica, który tak fantastycznie zaprezentował się w Płocku. Bilety dostępne w sprzedaży będą w dniu meczu od godziny 13.30

Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni staną przed szansą obrony 3 miejsca w rozgrywkach PGNiG Superligi. W meczu na szczycie rywalem szczecinian będą Azoty Puławy, które zajmują 4 lokatę w tabeli. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę o godzinie 17.30. Transmisję na żywo przeprowadzi także stacja Polsat Sport.
Szczecinianie nie przywykli w tym sezonie do porażek na własnym parkiecie, ale przed nim do tej pory najtrudniejszy sprawdzian w hali przy ulicy Twardowskiego. Azoty Puławy do drużyny GAZ-SYSTEM Pogoni tracą tylko punkt. Podobnie jak gospodarze niedzielnej potyczki mierzyli się już zarówno z VIVE Targi Kielce jak i Orlen Wisła Płock, a punkty niespodziewanie stracili także w starciu na własnym parkiecie z Chrobrym Głogów. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny gości jest Adam Babicz, który jak do tej pory zdobył 42 bramki.
Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni Szczecin już dawno nie mieli przyjemności pracować w tak komfortowym warunkach jeśli chodzi o skład.
- W tym sezonie to dla nas dziwna sytuacja, kiedy do dyspozycji mam wszystkich zawodników. Cieszę się, że w pełni sił jest już Mateusz Zaremba, Patryk Walczak od dwóch tygodni także jest z drużyną i daje z siebie 100 %> Martwią jedynie problemy zdrowotne Tomislava Stojkovicia i o tym czy zagra zadecydujemy wspólnie przed spotkaniem - podsumował swoją sytuację kadrową trener Rafał Biały.
Warto odnotować, że Patryk Walczak rozegrał ostatnio mecz w marcu właśnie z Azotami, kiedy to po efektownej wkrętce tak niefortunnie upadł, że złamał nadgarstek. Później w okresie przygotowawczym doznał kontuzji kolana i jutro stanie przed szansą debiutu w sezonie 2013/14 w PGNiG Superlidze.
Dla osób, które nie będą mogły być w hali przy ulicy Twardowskiego mamy alternatywę. Relację na żywo ze spotkania przeprowadzi stacja Polsat Sport. Jednak warto być z drużyną i dołączyć się do dopingu wspólnie z Klubem Kibica, który tak fantastycznie zaprezentował się w Płocku.
Bilety dostępne w sprzedaży będą w dniu meczu od godziny 13.30