Walka o 5 lokatę !!

4 maj 2014 |

Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni dzisiaj o godzinie 18:30 rozpoczną batalię o 5 miejsce w sezonie 2013/14.

Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni dzisiaj o godzinie 18:30 rozpoczną batalię o 5 miejsce w sezonie 2013/14.

Po nieudanym spotkaniu z Azotami Puławy i zaprzepaszczeniu walki o medale, szczecinianom pozostaje bitwa o 5 miejsce. Przeciwnikiem podopiecznych Rafała Białego będzie bardzo niewygodny zespół MMTS Kwidzyn. Celem jest oczywiście zwycięstwo, a także odbudowanie morali i powrót do koncertowej gry z pierwszego meczu play-off z Azotami Puławy.

- Nie wyszedł nam mecz z Puławami. Wielka szkoda, że trafił się akurat w decydującym momencie, Dużo rozmawialiśmy z zawodnikami, mam nadzieję, że wyciągniemy wnioski. Sezon się jeszcze nie skończył, chcemy zająć wyższą pozycję niż w ubiegłym sezonie i będzie ze wszystkich sił walczyć o 5 miejsce.

Szczecinianie w tym sezonie już dwukrotnie wygrywali z MMTS Kwidzyn. Na inaugurację sezonu zwyciężyli pokonali podopiecznych Krzysztofa Kotwickiego 39 – 28, natomiast w rewanżu ponownie byli lepsi. Tym razem różnicą 7 bramek 26 – 33.

Na pewno przemyślimy naszą porażkę z Puławami i musimy grać i walczyć teraz o to 5. miejsce. To też nie będzie łatwe zadanie – podkreślał Mateusz Zaremba dla portalu sportowefakty.pl po środowym spotkaniu

Zapraszamy do śledzenia relacji live na Facebook. Początek spotkania o godzinie 18:30 !!!