W Szczecinie gościmy ekipę z TOP 16 Ligi Mistrzów

8 mar 2014 |

Już jutro o godzinie 17:30 szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni podejmą drużynę Orlen Wisły Płock. Dla kibiców to nie lada gratka. Po VIVE Targi Kielce kolejna ekipa z najlepszych 16 zespołów w Europie zawita do Szczecina. Spotkanie można by śmiało nazwać pojedynkiem na szczycie gdyby nie plaga kontuzji, która w ostatnim czasie dotknęła siódemkę Rafała Białego. Szczecinianie w wyjazdowym spotkaniu z Zagłębiem Lubin zostawili serce i zdrowie. Jednak w decydującej końcówce nie wykorzystali wielu sytuacji stuprocentowych, które obróciły się przeciwko nim i ostatecznie przegrali 26 - 25. - Jestem bardzo dumny z chłopaków, którzy po raz kolejny zostawili serducho na parkiecie. Zagłębie, które grało w pełnym składzie i dosyć często rolowało składem tak naprawdę powinno nas rozjechać - mówił po meczu Rafał Biały. Optymizm związany z powolnym powrotem kontuzjowanych zawodników został szybko ostudzony. Pierwszy miał wrócić Bartosz Konitz i faktycznie zagrałby z Orlen Wisłą gdyby nie uprawomocniło się zawieszenie zawodnika związane z pomeczową sytuacją z meczu z Zagłębiem Lubin z 7 kolejki. Popularny „Oranje” będzie musiał pauzować jeszcze przez 2 kolejki i gotowy do gry podobnie jak Paweł Krupa będzie na mecz z PGE Stalą Mielec. Na fazę play - off powinni wrócić za to Mateusz Zaremba oraz Sebastian Smuniewski. Kibice, którzy przyjdą na halę z pewnością nie powinni narzekać. W zespole gości będzie roiło się od gwiazd. Fani polskiej i nie tylko piłki ręcznej jednym tchem wymienią pierwszą siódemkę podopiecznych Manolo Cadenasa. Po meczu podobnie jak z VIVE Targi Kielce, Marcin Lijewski, Mariusz Jurkiewicz i spółka będą oblegali przez szczecińskich kibiców. Jakim wynikiem zakończy się spotkanie nie wiadomo, jednak kibice zgromadzeni w hali przy ulicy Twardowskiego nie powinni narzekać na nudę. Zwłaszcza Panie, dla których szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni przygotują niespodzianki przed i w przerwie meczu J. Zapraszamy do zakupu biletów przed spotkaniem. Przedsprzedaż wejściówek cieszyła się zainteresowaniem, stąd zachęcamy do kasy klubu już od godziny 14:00.

Już jutro o godzinie 17:30 szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni podejmą drużynę Orlen Wisły Płock. Dla kibiców to nie lada gratka. Po VIVE Targi Kielce kolejna ekipa z najlepszych 16 zespołów w Europie zawita do Szczecina. Spotkanie można by śmiało nazwać pojedynkiem na szczycie gdyby nie plaga kontuzji, która w ostatnim czasie dotknęła siódemkę Rafała Białego.
Szczecinianie w wyjazdowym spotkaniu z Zagłębiem Lubin zostawili serce i zdrowie. Jednak w decydującej końcówce nie wykorzystali wielu sytuacji stuprocentowych, które obróciły się przeciwko nim i ostatecznie przegrali 26 - 25.
- Jestem bardzo dumny z chłopaków, którzy po raz kolejny zostawili serducho na parkiecie. Zagłębie, które grało w pełnym składzie i dosyć często rolowało składem tak naprawdę powinno nas rozjechać - mówił po meczu Rafał Biały.
Optymizm związany z powolnym powrotem kontuzjowanych zawodników został szybko ostudzony. Pierwszy miał wrócić Bartosz Konitz i faktycznie zagrałby z Orlen Wisłą gdyby nie uprawomocniło się zawieszenie zawodnika związane z pomeczową sytuacją z meczu z Zagłębiem Lubin z 7 kolejki. Popularny „Oranje” będzie musiał pauzować jeszcze przez 2 kolejki i gotowy do gry podobnie jak Paweł Krupa będzie na mecz z PGE Stalą Mielec. Na fazę play - off powinni wrócić za to Mateusz Zaremba oraz Sebastian Smuniewski.
Kibice, którzy przyjdą na halę z pewnością nie powinni narzekać. W zespole gości będzie roiło się od gwiazd. Fani polskiej i nie tylko piłki ręcznej jednym tchem wymienią pierwszą siódemkę podopiecznych Manolo Cadenasa. Po meczu podobnie jak z VIVE Targi Kielce, Marcin Lijewski, Mariusz Jurkiewicz i spółka będą oblegali przez szczecińskich kibiców.
Jakim wynikiem zakończy się spotkanie nie wiadomo, jednak kibice zgromadzeni w hali przy ulicy Twardowskiego nie powinni narzekać na nudę. Zwłaszcza Panie, dla których szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni przygotują niespodzianki przed i w przerwie meczu J.
Zapraszamy do zakupu biletów przed spotkaniem. Przedsprzedaż wejściówek cieszyła się zainteresowaniem, stąd zachęcamy do kasy klubu już od godziny 14:00.