W rozgrywkach z nową nazwą

27 sty 2015 |

W związku z wygaśnięciem umowy z dniem 31 grudnia 2014 r. ze sponsorem tytularnym firmą GAZ-SYSTEM S.A. zmianie uległa nazwa zespołu, który przystąpi do rundy rewanżowej rozgrywkowej PGNiG SUPERLIGI. W porozumienie z władzami Pogoni Szczecin SA oraz nawiązaniu do deklaracji podpisanej w dniu 8 stycznia 2015 r. drużyna szczypiornistów będzie występowała pod nazwą „POGOŃ SZCZECIN”, a na koszulkach pojawi się herb Pogoni. Jednocześnie informujemy, że Klub Sportowy Handball Sportowa S.A. nie rezygnuję ze swojego znaku z którym się identyfikuje, a przy pomocy którego została zbudowana silna marka klubu piłki ręcznej na najwyższym poziomie w Szczecinie.

W związku z wygaśnięciem umowy z dniem 31 grudnia 2014 r. ze sponsorem tytularnym firmą GAZ-SYSTEM S.A. zmianie uległa nazwa zespołu, który przystąpi do rundy rewanżowej rozgrywkowej PGNiG SUPERLIGI.
W porozumienie z władzami Pogoni Szczecin SA oraz nawiązaniu do deklaracji podpisanej w dniu 8 stycznia 2015 r. drużyna szczypiornistów będzie występowała pod nazwą „POGOŃ SZCZECIN”, a na koszulkach pojawi się herb Pogoni.
Jednocześnie informujemy, że Klub Sportowy Handball Sportowa S.A. nie rezygnuję ze swojego znaku z którym się identyfikuje, a przy pomocy którego została zbudowana silna marka klubu piłki ręcznej na najwyższym poziomie w Szczecinie.