VIVE Targi udzieliło lekcji szczecinianom

19 lut 2013 |

Mistrz Polski VIVE Targi Kielce bez najmniejszym problemów pokonał szczypiornistów GAZ-SYSTEM Pogoni 37 - 22 (20 - 8). Wyrównane spotkanie zakończyło się już w 6 minucie spotkania, kiedy to na tablicy widniał wynik 2 -2. Najskuteczniejszym zawodnikiem w szeregach gości był już tradycyjnie Wojciech Zydroń, który właśnie w Kielcach świętował swoje największe sukcesy. Za tydzien w środę szczecinianie zmierzą się w meczu o 4 punkty z Zagłębiem Lubin. Początek spotkania o godzinie 18.30 w hali przy ulicy Twardowskiego.

Mistrz Polski VIVE Targi Kielce bez najmniejszym problemów pokonał szczypiornistów GAZ-SYSTEM Pogoni 37 - 22 (20 - 8). Wyrównane spotkanie zakończyło się już w 6 minucie spotkania, kiedy to na tablicy widniał wynik 2 -2. Najskuteczniejszym zawodnikiem w szeregach gości był już tradycyjnie Wojciech Zydroń, który właśnie w Kielcach świętował swoje największe sukcesy.
Za tydzien w środę szczecinianie zmierzą się w meczu o 4 punkty z Zagłębiem Lubin. Początek spotkania o godzinie 18.30 w hali przy ulicy Twardowskiego.

Vive Targi: Szmal, Losert - Grabarczyk, Mazur 1, Tomczak 8 (3), Jurecki, Tkaczyk 1, Olafsson 7, Bielecki 1, Jachlewski, Stojković 5, Lijewski 6, Musa 4, Zorman 4.

GAZ-SYSTEM Pogoń: Ligarzewski, Stojković, Andreev - Marcinkian 1 (1), Wardziński 1, Gierak 1, Krupa 4, Jedziniak, Chakmakov, Smuniewski, Marković, Zaremba 4, Zydroń 8 (4), Masiak 2, Walczak 1.