Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni kończą występy w PGNiG Superlidze

20 maj 2023 |

Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni meczem na wyjeździe z Azotami Puławy zakończą zmagania w sezonie 2022/23. Jednocześnie będzie to ich ostatni mecz w PGNiG Superlidze po 11 latach występów w najwyższej klasie rozgrywkowej. Szczecinianie będą się chcieli godnie pożegnać z najwyższą klasą rozgrywkową w Polsce.

Zarówno szczecinianie jak i puławianie obecnego sezonu nie mogą zaliczyć do najbardziej udanych. Podopieczni Wojciecha Jedziniaka żegnają się z PGNiG Superligą, natomiast gospodarze nie osiągnęli założonego celu jakim było 3 miejsce w rozgrywkach PGNiG Superligi. Sandra SPA Pogoń matematyczne szanse straciła w ostatniej kolejce przegrywając na własnym parkiecie z Torus Wybrzeżem Gdańsk, natomiast puławianie miejsce na podium przegrali z Górnikiem Zabrze kilka kolejek temu.

O zwycięstwo z Azotami szczecinianom będzie niezwykle trudno. W historii spotkań, Sandra SPA Pogoń w Puławach nigdy nie wygrała, a najbliżej osiągnięcia celu była w 2014 roku, kiedy przegrała po dogrywce.

Na podsumowanie sezonu oraz plany transferowe, które są nieodzowne przyjdzie jeszcze czas, natomiast dzisiaj warto, aby dobrze pożegnać się z najwyższą klasą rozgrywkową w Polsce.