Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni grają w Netto Arenie

6 mar 2018 |

Przed drugim z rzędu zwycięstwa staną szczypiorniści Sandra SPA Pogoni. O godzinie 18:30 zmierzą się z MMTS Kwidzyn. Dla szczecinian będzie to pierwszy w tym roku mecz w Netto Arenie.

Przed drugim z rzędu zwycięstwa staną szczypiorniści Sandra SPA Pogoni. O godzinie 18:30 zmierzą się z MMTS Kwidzyn. Dla szczecinian będzie to pierwszy w tym roku mecz w Netto Arenie.

Podopieczni Piotra Frelka opromienieni przystąpią do środowego pojedynku z MMTS Kwidzyn. MMTS-em, który od momentu awansu szczecinian jeszcze w Grodzie Gryfa nie wygrał. W pierwszym pojedynku w listopadzie 2012 roku padł remis, a później górą byli już tylko szczecinianie. Z pozoru w środowym pojedynku mimo wszystko faworytem będą kwidzynianie, ale podopieczni Macieja Mroczkowskiego w ostatnich kolejkach grają chimerycznie. Potrafią wygrać na własnym parkiecie z uczestnikiem Pucharu EHF Azotami Puławy, by 3 dni później przegrać na wyjeździe z Wójcik Meble Elbląg.

Szczecinianie podobnie, jak w Legionowie radzić sobie będą musieli w 14 – osobowym składzie. Ze zgrupowania Reprezentacji Polski Juniorów z kontuzją pachwiny wrócił Wojtek Jońca, a tydzień temu urazu mięśnia dwugłowego uda nabawił się Seweryn Gryszka. Nieobecność dwóch rozgrywających oraz czerwona kartka Romana Berezhnego wymusiła na Piotrze Frelku nowe rozwiązania. Na nietypowych dla siebie pozycjach rozgrywających grali Wojciech Jedziniak i Jakub Radosz.

25 seria rozgrywek upłynie pod znakiem współpracy z Fundacja Rak'Roll. Podczas jutrzejszego spotkania z MMTS Kwidzyn nie zabraknie niespodzianek i akcentów związanych z nadchodzącym Dniem Kobiet. Każda z Pań, która wybierze się na mecz otrzyma z rąk zawodników symbolicznego goździka, natomiast na dzieci czekała będzie także aktywna Strefa Przedszkoliady.

Bilety na środowe spotkanie można nabyć za pośrednictwem serwisu pogon.abilet.pl oraz na godzinę przed meczem w kasach Netto Areny.