Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni chcą wygrać po raz kolejny

26 lis 2022 |

Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni powalczą o kolejne punkty i pierwsze zwycięstwo w meczu wyjazdowym. O godzinie 15:00 zmierzą się w Gdańsku z miejscowym Torus Wybrzeżem.

W dużo lepszych humorach do meczu przystępują szczypiorniści Sandra SPA Pogoni. Po przekonującym zwycięstwie z Gwardią Opole szczecinianie dzisiaj powalczą o pierwsze zwycięstwo na wyjeździe. Dobre humory może zmącić jedynie fakt, że kontuzja której nabawił się Krzysztof Mitruczuk okazała się bardzo poważna. Prawoskrzydłowy podczas jednej z ostatnich akcji w meczu źle spadł na kolano i jak się okazało po badaniach zerwał więzadła krzyżowe i sezon dla niego się skończył. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji szkoleniowców, a cieszyć może forma lidera Pawła Krupy, który został wybrany do siódemki 11 Serii oraz Maksyma Viunyka wybranego głosami internautów Graczem Tygodnia.

Gdańszczanie byli rewelacją pierwszej fazy rozgrywek PGNiG Superligi po 4 zwycięstwach z rzędu później przyszło 6 porażek, a w ostatniej kolejce wygrali w Piotrkowie jedną bramką.

Mecz transmitowany będzie na żywo przez portal Emocje.TV