Szczypiorniści grają o awans do półfinału Pucharu Polski!

5 kwi 2017 |

Dzisiaj o godzinie 17:45 szczypiorniści Sandry SPA Pogoni zmierzą się w z VIVE Tauron Kielce. Stawką spotkania będzie awans do półfinału Mistrzostw Polski.  Mecz odbędzie się w hali Azoty Arena.

Dzisiaj o godzinie 17:45 szczypiorniści Sandry SPA Pogoni zmierzą się w z VIVE Tauron Kielce. Stawką spotkania będzie awans do półfinału Mistrzostw Polski.  Mecz odbędzie się w hali Azoty Arena.

- Wszyscy wiemy, że nie jesteśmy psychologicznie w najlepszej sytuacji, ale taki jest sport. Musimy wstać jak najszybciej, zagrać dobry mecz z Pogonią i dalej walczyć w Pucharze Polski i PGNiG Superlidze – mówi przed meczem dla oficjalnej strony klubu vtkielce.pl trener szczypiornistów VIVE Tauron Kielce Talant Dujszebajew.

Mistrzowie Polski w niedziele przegrali mecz sezonu z Montpellier i nie będą pierwszą drużyną w historii, która obroni tytuł Ligi Mistrzów. Mimo dołka, jedynym i zdecydowanym faworytem środowego spotkania będą goście. W dzisiejszym spotkaniu zabraknie tylko prawoskrzydłowego Darko Djukicia oraz Reprezentanta Polski Piotra Chrapkowskiego.

- Mimo porażki w Lidze Mistrzów dla zawodników VIVE sezon się jeszcze nie skończył – mówi przed meczem trener szczypiornistów Sandry SPA Pogoni Rafał Biały. Wiemy z kim gramy i jakie są nasze możliwości, w środę na pewno będziemy chcieli się bawić piłką ręczną i zaprezentować się z jak najlepszej strony – zakończył szkoleniowiec szczecinian.

Szczypiorniści Sandry SPA Pogoni są w formie. W meczach na własnym parkiecie ostatni nie przywykli do porażek, a mimo minimalnej przegranej w Opolu zaprezentowali się naprawdę nieźle. Drużyna do środowego pojedynku przystąpi w niezmienionym składzie. Zabraknie jedynie powoli wracającego do zdrowia po kontuzji palca Wojciecha Jedziniaka.

Tradycyjnie już podczas spotkań rozgrywanych w Azoty Arenie na najmłodsze pociechy będzie czekała specjalna Strefa Przedszkoliady.

Bilety na środowe spotkania można nabywać za pośrednictwem serwisu pogon.abilet.pl, w stałych punktach w mieście oraz na 1,5 godziny przed spotkaniem w kasach Azoty Areny.