Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni zagrają w Grunwaldzie !!

17 paź 2012 |

Rozgrywający Łukasz Masiak oraz obrotowy Sebastian Smuniewski będą reprezentować barwy pierwszoligowego WKS Grunwaldu Poznań. Zawodnicy do końca rundy jesiennej pomogą popularnym Wojskowym w odniesieniu jak największej ilości zwycięstw. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do Poznania. Mam olbrzymi głód grania i mam nadzieję, że w Grunwaldzie dostanę sporo szans, aby wrócić do swojej odpowiedniej dyspozycji - powiedział po transferze Łukasz Masiak - w Szczecinie jest olbrzymia rywalizacja i tych okazji do zaprezentowania się na parkiecie miałbym niewiele, więc kiedy pojawiła się propozycja grania w Grunwaldzie nie zastanawiałem się długo - podsumował popularny Maniu. Podopieczni Rafała Walczaka bardzo źle rozpoczęli sezon. Po 5 kolejkach z bilansem 2 punktów znajdują się na przedostatniej pozycji. Już w najbliższą sobotę Grunwald zmierzy się na własnym parkiecie z mającą wysokie aspirację drużyną Polski-Cukier Pomezanii Malbork.

Rozgrywający Łukasz Masiak oraz obrotowy Sebastian Smuniewski będą reprezentować barwy pierwszoligowego WKS Grunwaldu Poznań. Zawodnicy do końca rundy jesiennej pomogą popularnym Wojskowym w odniesieniu jak największej ilości zwycięstw.
Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do Poznania. Mam olbrzymi głód grania i mam nadzieję, że w Grunwaldzie dostanę sporo szans, aby wrócić do swojej odpowiedniej dyspozycji - powiedział po transferze Łukasz Masiak - w Szczecinie jest olbrzymia rywalizacja i tych okazji do zaprezentowania się na parkiecie miałbym niewiele, więc kiedy pojawiła się propozycja grania w Grunwaldzie nie zastanawiałem się długo - podsumował popularny Maniu.
Podopieczni Rafała Walczaka bardzo źle rozpoczęli sezon. Po 5 kolejkach z bilansem 2 punktów znajdują się na przedostatniej pozycji. Już w najbliższą sobotę Grunwald zmierzy się na własnym parkiecie z mającą wysokie aspirację drużyną Polski-Cukier Pomezanii Malbork.