Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni przed decydującą fazą rozgrywek PGNiG Superligi.

4 mar 2013 |

Arcyciekawie zapowiadają się ostatnie 3 kolejki rozgrywek PGNiG Superligi. Szczecinianie po niezłym początku roku plasują się z dorobkiem 16 pkt. na 7 miejscu. Teoretycznie szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni mają jeszcze szansę na 5 miejsce w tabeli, ale przy niesprzyjających okolicznościach sezon zasadniczy mogą zakończyć także na 10 miejscu. W ubiegłym sezonie , aby awansować do czołowej ósemki drużyn walczących o Mistrzostwo Polski trzeba było zdobyć 14 punktów, natomiast 2 lata temu koniecznie było nazbieranie już 18 oczek. Szczecinianie mają obecnie 16 punktów i przed sobą... trudny terminarz. Już w najbliższą sobotę przed podopiecznymi Rafała Białego i Sławomira Fogtmana spotkanie z 3 drużyną ligi Azotami Puławy. W przypadku zwycięstwa bardzo realne staje się włączenie do walki o 6 miejsce, które obecnie piastuje MMTS Kwidzyn. Obydwa zespoły zmierzą się ze sobą w przedostatniej kolejce i to spotkanie może mieć wielkie znaczenie dla ostatecznego układu w tabeli. Na zakończenie sezonu zasadniczego zespół GAZ-SYSTEM Pogoni zagra się z obecnie 4 drużyną ligi Stalą Mielec. Przed szczecinianami kreują się różne możliwości, które mogą zakończyć się zarówno wspaniale, jak i ogromnym niedosytem. Wyniki ostatniej kolejki świadczą o tym, że tak naprawdę nikt nie może być pewny zwycięstwa, a o miejsce w tabeli drużyny będą się biły do 60 minuty ostatniej kolejki. Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni już teraz zapraszają na sobotni mecz z Azotami Puławy, licząc na gorący doping, który może pomóc w odniesieniu zwycięstwa !!!

Arcyciekawie zapowiadają się ostatnie 3 kolejki rozgrywek PGNiG Superligi. Szczecinianie po niezłym początku roku plasują się z dorobkiem 16 pkt. na 7 miejscu. Teoretycznie szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni mają jeszcze szansę na 5 miejsce w tabeli, ale przy niesprzyjających okolicznościach sezon zasadniczy mogą zakończyć także na 10 miejscu.
W ubiegłym sezonie , aby awansować do czołowej ósemki drużyn walczących o Mistrzostwo Polski trzeba było zdobyć 14 punktów, natomiast 2 lata temu koniecznie było nazbieranie już 18 oczek. Szczecinianie mają obecnie 16 punktów i przed sobą... trudny terminarz. Już w najbliższą sobotę przed podopiecznymi Rafała Białego i Sławomira Fogtmana spotkanie z 3 drużyną ligi Azotami Puławy. W przypadku zwycięstwa bardzo realne staje się włączenie do walki o 6 miejsce, które obecnie piastuje MMTS Kwidzyn. Obydwa zespoły zmierzą się ze sobą w przedostatniej kolejce i to spotkanie może mieć wielkie znaczenie dla ostatecznego układu w tabeli. Na zakończenie sezonu zasadniczego zespół GAZ-SYSTEM Pogoni zagra się z obecnie 4 drużyną ligi Stalą Mielec. Przed szczecinianami kreują się różne możliwości, które mogą zakończyć się zarówno wspaniale, jak i ogromnym niedosytem. Wyniki ostatniej kolejki świadczą o tym, że tak naprawdę nikt nie może być pewny zwycięstwa, a o miejsce w tabeli drużyny będą się biły do 60 minuty ostatniej kolejki.
Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni już teraz zapraszają na sobotni mecz z Azotami Puławy, licząc na gorący doping, który może pomóc w odniesieniu zwycięstwa !!!