Szczecinianie wracają na Twardowskiego

5 paź 2019 |

Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni po 2 spotkaniach rozegranych w Netto Arenie wracają do hali przy ulicy Twardowskiego. Mecz z MMTS Kwidzyn rozpocznie się o godzinie 18:00.

Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni po 2 spotkaniach rozegranych w Netto Arenie wracają do hali przy ulicy Twardowskiego. Mecz z MMTS Kwidzyn rozpocznie się o godzinie 18:00.

Szczecinianie po 5 kolejkach z 3 oczkami znajdują się na 12 miejscu w tabeli. Do tej pory na własnym parkiecie rozegrali 2 spotkania z PGE VIVE Kielce i Orlen Wisłą Płock. Obydwa przegrane, ale postawa drużyny mogła się podobać. W 4 Serii spotkań podopieczni Rafała Białego i Sławomira Fogtmana mierzyli się na wyjeździe z Wybrzeżem Gdańsk. Mimo minimalnej porażki także zebrali pochlebne recenzje od komentatorów i ekspertów stacji TVP Sport, gdyż mecz był transmitowany na żywo. Dzisiaj oprócz dobrej gry trzeba będzie walczyć o pierwsze 3 punkty na własnym parkiecie.

- Mimo, że prezentujemy się w tych meczach nie najgorzej to nie przybywa nam oczek w tabeli. Nie jest to łyżwiarstwo figurowe, gdzie punkty są przyznawane za styl. Chcemy wygrać z Kwidzynem i wierze, że pełen wyrównany skład nam w tym pomoże – mówi przed meczem trener Rafał Biały.

Na podobny komfort nie może liczyć trener gości Dmytro Zinchuk. W składzie MMTS Kwidzyn zabraknie Kamila Kriegera, Michała Potocznego, Przemysława Rosiaka i Adriana Nogowskiego. Każdy z wymienionych zawodników stanowi o sile gości od dobrych kilku sezonów.

Sobota przebiegać będzie na sportowo przy ulicy Twardowskiego o godzinie 15:00 swój mecz rozpocznie lider PKO BP Ekstraklasy Pogoń Szczecin, natomiast o godzinie 18:00 Sandra SPA Pogoń zagra z MMTS Kwidzyn.

Bilety na mecz można nabywać w kasie klubu w cenie 8 zł ulgowy i 15 zł normalny od godziny 17:00. Zapraszamy.