Szczecinianie rozpoczynają rundę rewanżową

8 gru 2013 |

Na 3 miejscu szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni zakończyli pierwszą rundę rozgrywek PGNiG Superligi o Mistrzostwo Polski. Na celebrowanie sukcesu nie było jednak za wiele czasu gdyż już za kilka godzin przeciwnikiem szczecinian będzie ostatnio będący w wybornej formie zespół MMTS Kwidzyn w rewanżowej rundzie rozgrywek. Na inaugurację rozgrywek szczecinianie mierzyli się w hali przy ulicy Twardowskiego z MMTS Kwidzyn. Przed meczem było wiele obaw o to spotkanie, gdyż podopieczni Krzysztofa Kotwickiego zawsze sprawiali wiele problemu drużynie GAZ-SYSTEM Pogoni. We wrześniu mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 39 - 28 i był to marsz w górę tabeli siódemki ze Szczecina. Niedzielne spotkanie będzie zupełnie inne. MMTS Kwidzyn na własnym parkiecie nie zawodzi. Przekonali się o tym potentaci PGNiG Superligi. Górnik Zabrze przegrał 35 - 30, VIVE Targi Kielce w szczęśliwym okolicznościach wygrało jedną bramką, a w środę zremisowała Orlen Wisła Płock, który praktycznie przez cały mecz goniła wynik. - To będzie jedno z najcięższych spotkań w tym roku, mimo, że drużynie z Kwidzyna w obecnym sezonie wiodło się różnie, to w ostatnich meczach zwłaszcza na własnym parkiecie sprawiają problemy najlepszym - mówi przed meczem trener Rafał Biały. W drużynie z Kwidzyna nie wystąpi Przemysław Zadura i Maciej Mroczkowski, natomiast na mecz GAZ-SYSTEM Pogoń udała się bez Patryka Walczaka, a pod dużym znakiem zapytania stoi występ Michala Bruny. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00.

Na 3 miejscu szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni zakończyli pierwszą rundę rozgrywek PGNiG Superligi o Mistrzostwo Polski. Na celebrowanie sukcesu nie było jednak za wiele czasu gdyż już za kilka godzin przeciwnikiem szczecinian będzie ostatnio będący w wybornej formie zespół MMTS Kwidzyn w rewanżowej rundzie rozgrywek.
Na inaugurację rozgrywek szczecinianie mierzyli się w hali przy ulicy Twardowskiego z MMTS Kwidzyn. Przed meczem było wiele obaw o to spotkanie, gdyż podopieczni Krzysztofa Kotwickiego zawsze sprawiali wiele problemu drużynie GAZ-SYSTEM Pogoni. We wrześniu mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 39 - 28 i był to marsz w górę tabeli siódemki ze Szczecina.
Niedzielne spotkanie będzie zupełnie inne. MMTS Kwidzyn na własnym parkiecie nie zawodzi. Przekonali się o tym potentaci PGNiG Superligi. Górnik Zabrze przegrał 35 - 30, VIVE Targi Kielce w szczęśliwym okolicznościach wygrało jedną bramką, a w środę zremisowała Orlen Wisła Płock, który praktycznie przez cały mecz goniła wynik.
- To będzie jedno z najcięższych spotkań w tym roku, mimo, że drużynie z Kwidzyna w obecnym sezonie wiodło się różnie, to w ostatnich meczach zwłaszcza na własnym parkiecie sprawiają problemy najlepszym - mówi przed meczem trener Rafał Biały.
W drużynie z Kwidzyna nie wystąpi Przemysław Zadura i Maciej Mroczkowski, natomiast na mecz GAZ-SYSTEM Pogoń udała się bez Patryka Walczaka, a pod dużym znakiem zapytania stoi występ Michala Bruny.
Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00.