Szczecinianie mierzą się z rewelacją PGNiG Superligi

27 mar 2022 |

Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni w niedzielę w hali Relax zmierzą się z drużyną Piotrkowianina Piotrków Tryb. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00.

Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni w niedzielę w hali Relax zmierzą się z drużyną Piotrkowianina Piotrków Tryb. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00.

Podopieczni Rafała Białego po dwóch zwycięstwach w lutym w marcu jeszcze nie zapunktowali. Przegrali nieznacznie z Grupą Azoty Unią Tarnów i MKS Zagłębiem Lubin i z takim samym bilansem punktowym są na przedostatniej pozycji w tabeli. Szansą na podreperowanie dorobku punktowego jest mecz z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski, który jest rewelacją rozgrywek w sezonie 2021/22.

Szczecinianie do meczu przystąpią wzmocnieni dwoma zawodnikami. Klub wykorzystał specjalne okienko transferowe i zakontraktował do drużyny Reprezentantów Ukrainy, rozgrywającego Vladislava Zalewskiego oraz bramkarza Motoru Zaporoże Maxyma Viunyka, który dał się poznać miesiąc temu w Kielcach, kiedy w meczu Ligi Mistrzów przeciwko Łomży VIVE Kielce bronił z ponad 30 % skutecznością. Rozgrywający do Szczecina trafił z Rosji z Dynama Astrachań.

- Maxym przyjechał do nas w piątek, myślę, że jego jako bramkarza nie trzeba przedstawiać i jestem przekonany, że wzmocni naszą bramkę - mówi przed meczem Rafał Biały - Vlad jest z nami trochę dłużej odbył więcej treningów i widać, że potrafi przyśpieszyć grę i rozbujać rozgrywającym. Wierzę, że pomogą nam utrzymać zespół w PGNiG Superlidze.

Mecz z Piotrkowianinem transmitowany będzie przez portal Emocje.tv

https://emocje.tv/live/1082/piotrkowianin-piotrkow-trybunalski-sandra-sp...