Sparingowo w Szczecinie !!

2 sie 2013 |

Nie lada gratka czeka w środę 7 sierpnia szczypiornistów GAZ-SYSTEM Pogoni. Szczecinianie w hali przy ulicy Twardowskiego dwukrotnie zmierzą się z drużyną z 2.Bundesligi HC Empor Rostock. Pojedynki rozpoczną się o godz. 11.30 oraz 1730. Pod dużym znakiem zapytania stoi występ dwóch lewoskrzydłowych Wojciecha Zydronia i Pawła Białego. Pierwszy powoli wraca do zdrowia po kontuzji ścięgna Achilesa, natomiast grający prezes narzeka na uraz mięśnia dwugłowego uda. Pod ich nieobecność doskonale sobie radzi nominalnie leworozgrywający Paweł Krupa. Występ dwójki zawodników wykluczony jest także podczas jutrzejszego Memoriału im. Ryrszarda Matuszaka w Głogowie. Tam szczecinianie zmierzą się z gospodarzem turnieju miejscowym Chrobrym Głogów oraz Zagłębiem Lubin Harmonogram turnieju w Głogowie: godz. 14.00 SPR Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin godz. 16.30 Zagłębie Lubin - GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin godz. 18.30 GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin - SPR Chrobry Głogów W środę podczas meczów z byłą drużyną Michala Bruny będzie możliwość nabycia karnetów.

Nie lada gratka czeka w środę 7 sierpnia szczypiornistów GAZ-SYSTEM Pogoni. Szczecinianie w hali przy ulicy Twardowskiego dwukrotnie zmierzą się z drużyną z 2.Bundesligi HC Empor Rostock. Pojedynki rozpoczną się o godz. 11.30 oraz 1730. Pod dużym znakiem zapytania stoi występ dwóch lewoskrzydłowych Wojciecha Zydronia i Pawła Białego. Pierwszy powoli wraca do zdrowia po kontuzji ścięgna Achilesa, natomiast grający prezes narzeka na uraz mięśnia dwugłowego uda. Pod ich nieobecność doskonale sobie radzi nominalnie leworozgrywający Paweł Krupa.
Występ dwójki zawodników wykluczony jest także podczas jutrzejszego Memoriału im. Ryrszarda Matuszaka w Głogowie. Tam szczecinianie zmierzą się z gospodarzem turnieju miejscowym Chrobrym Głogów oraz Zagłębiem Lubin
Harmonogram turnieju w Głogowie:
godz. 14.00 SPR Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin
godz. 16.30 Zagłębie Lubin - GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin
godz. 18.30 GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin - SPR Chrobry Głogów
W środę podczas meczów z byłą drużyną Michala Bruny będzie możliwość nabycia karnetów.