Snajperski pojedynek na inaugurację !!

10 lip 2013 |

Powoli tradycją staje się wyjątkowa inauguracja szczypiornistów GAZ-SYSTEM Pogoni do każdego kolejnego sezonu. Rok temu na kręgielni, a tym razem na strzelnicy w Pucicach rywalizowali podopieczni Rafała Białego oraz Sławomira Fogtmana. Nie zabrakło także grilla oraz wprowadzenia i omówienia przez trenerów nadchodzącego sezonu. Przygotowania upłyną pod znakiem obozów w Chociwlu oraz Wągrowcu. Nie zabraknie także turniejów oraz gier sparingowych. Najczęstszym przeciwnikiem szczecinian będzie MMTS Kwidzyn z którym GAZ-SYSTEM Pogoń zmierzy się na inaugurację rozgrywek. Klub także przygotował niespodziankę. Tydzień przed rozpoczęciem ligi drużyna rozegra ostatni spraing. W hali przy ulicy Twardowskiego drużyn będzie gościć SPR Chrobry Głogów. O wszystkich wydarzeniach będzie Państwa na bieżąco informować. Kolejne informacje oraz porcje zdjęć już w sobotę Chociwla !!

Powoli tradycją staje się wyjątkowa inauguracja szczypiornistów GAZ-SYSTEM Pogoni do każdego kolejnego sezonu. Rok temu na kręgielni, a tym razem na strzelnicy w Pucicach rywalizowali podopieczni Rafała Białego oraz Sławomira Fogtmana. Nie zabrakło także grilla oraz wprowadzenia i omówienia przez trenerów nadchodzącego sezonu. Przygotowania upłyną pod znakiem obozów w Chociwlu oraz Wągrowcu. Nie zabraknie także turniejów oraz gier sparingowych. Najczęstszym przeciwnikiem szczecinian będzie MMTS Kwidzyn z którym GAZ-SYSTEM Pogoń zmierzy się na inaugurację rozgrywek. Klub także przygotował niespodziankę. Tydzień przed rozpoczęciem ligi drużyna rozegra ostatni spraing. W hali przy ulicy Twardowskiego drużyn będzie gościć SPR Chrobry Głogów.
O wszystkich wydarzeniach będzie Państwa na bieżąco informować. Kolejne informacje oraz porcje zdjęć już w sobotę Chociwla !!