Sandra SPA Pogoń podejmuje Górnika Zabrze

13 lut 2021 |

Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni rozegrają zaległe spotkanie z 4 Serii rozgrywek. Dzisiaj o godzinie 15:30 w hali przy ulicy Twardowskiego podejmą Górnika Zabrze.

Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni rozegrają zaległe spotkanie z 4 Serii rozgrywek. Dzisiaj o godzinie 15:30 w hali przy ulicy Twardowskiego podejmą Górnika Zabrze.

Pierwotnie mecz z Górnikiem Zabrze miał być zaplanowany na pierwszy tydzień października, ale właśnie wtedy pandemia koronawirusa pierwszy raz dała o sobie znać w rozgrywkach PGNiG Superligi. Po powrocie ze zgrupowania Reprezentacji Polski wirus rozprzestrzenił się na większość klubów i Komisarz Ligi zdecydował o przełożeniu całej serii rozgrywek. Mecz z Górnikiem Zabrze będzie ostatnim, który „wisi” jeszcze do rozegrania w tej kolejce.

Szczecinianie rundę rewanżową rozgrywek rozpoczęli już tydzień temu, kiedy nadrabiali zaległości z listopada. W bardzo zaciętym pojedynku przegrali z Chrobrym Głogów 29 – 30. Zabrzanie w tym czasie rozegrali sparing minimalnie wygrany z Grupą Azoty Tarnów.

W meczu z Chrobrym Głogów z postawy swoich zawodników nie mógł być zadowolony trener szczecinian Rafał Biały:

- Popełniliśmy wiele prostych błędów zarówno w ataku i obronie, a przygotowane zagrywki były niechlujnie rozegrane. Szkoda też niewykorzystanej gry w przewadze. Liczę, że z Zabrzem zaprezentuję się zupełnie inaczej – mówi przed meczem trener Rafał Biały.

Być może w realizacji planów pomoże Paweł Krupa, który nie mógł zagrać w sobotnim meczu z Głogowem. O tym czy zagra zadecyduje sam zawodnik wspólnie z trenerami po rozgrzewce. W meczu nie wystąpi na pewno Filip Wrzesiński. W drużynie gości pod znakiem zapytania stoi występ Adriana Kondratiuka i Michała Adamuszka, a z drużyną nie przyjechał Krysian Bondzior.

Transmisję live przeprowadzi ze spotkania stacja Emocje.tv https://emocje.tv/live/621/sandra-spa-pogon-szczecin-gornik-zabrze