Sandra SPA gra razem z GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin

22 lut 2014 |

Kompleks wypoczynkowy SANDRA SPA - http://sandraspa.eu dołączył do grona sponsorów GAZ-SYSTEM Pogoni. Szczypiorniści ze Szczecina mieli możliwość korzystania już z doskonałego obiektu podczas obozu przygotowawczego w Pogorzelicy.

Kompleks wypoczynkowy SANDRA SPA - http://sandraspa.eu dołączył do grona sponsorów GAZ-SYSTEM Pogoni. Szczypiorniści ze Szczecina mieli możliwość korzystania już z doskonałego obiektu podczas obozu przygotowawczego w Pogorzelicy.

Zawodnicy byli bardzo zadowoleni z pobytu w ośrodku. Do dyspozycji mieli liczne udogodnienia miedzy innymi takie jak basen termalny z jaccuzi temp. ok. 35°C, basen termalny z wodospadem temp. ok. 18°C, basen termalny do ćwiczeń ze stanowiskami do masażu brzucha i całego ciała oraz biczami wodnymi, podwodna ścieżka do masażu stóp, grote solną, saunę sucha z koloroterapią i muzykoterapią, łaźnie parową z aromaterapią, łaźnie turecką, grotę lodowa, grota śnieżną do tego świetne wyżywienie, bliskość plaży oraz lasu sosnowego w którym regulanie biegali.

Kompleks SANDRA SPA w Karpaczu oraz Pogorzelicy stanowi doskonałą bazę pobytów rodzinnych, rehabilitacyjnych, dla odnowy i relaksu - SPA, a także konferencyjno - integracyjnych dla Firm. Doskonałe warunki terenowe oraz pogodowe powodują, że kompleksy SANDRA SPA są znanym ośrodkiem urozmaiconego wypoczynku a także idealnym punktem wyjściowym wielu szlaków turystycznych dla osób pragnących aktywnie spędzić czas zarówno latem jak i zimą.

Animowana reklama sponsora pojawiła się na bandach LED już podczas spotkań transmitowanych na żywo w stacji Polsat Sport, podczas meczu z Mistrzem Polski VIVE Targi Kielce (18 lutego) oraz z Górnikiem Zabrze (9 luytego).

Logo SANDRA SPA znajduje się także na przodzie białych koszulkach meczowych zawodników GAZ-SYSTEM Pogoni oraz na rękawkach koszulek pomarańczowych.

SANDRA SPA Pogorzelica

Tutaj zawsze jest dobra pogoda.

Planujesz wyjazd na wypoczynek - do lasu, albo nad morze, ale nie chcesz martwic się o pogodę?

Potrzebujesz odprężenia, relaksu i dobrej zabawy?

A może pragniesz wyciszyć się i profesjonalnie zadbać o swoje zdrowie korzystając z pomocy specjalistów?

To wszystko i wiele więcej możesz robić jednocześnie! Jeśli pytasz jak? Zobacz! www.sandra.ta.pl

SANDRA SPA Karpacz

Kompleks SANDRA SPA w Karpaczu położony w samym centrum miasta w dolinie Łomnicy i jej dopływów u podnóża Śnieżki stanowi doskonałą bazę pobytów rodzinnych, rehabilitacyjnych, dla odnowy i relaksu - SPA, a także konferencyjno - integracyjnych dla Firm. Doskonałe warunki terenowe oraz pogodowe powodują, że KARPACZ jest znanym ośrodkiem sportów zimowych. www.sandra.karpacz.pl

Animacja BanerLED - SANDRA SPA: