Rafał Biały Laureatem Plebiscytu !!!

29 gru 2012 |

MIło nam poinformować, że Trener Szczypiornistów GAZ-SYSTEM Pogoni został Laureatem Najstarszego Plebiscytu w regionie na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku. Rafał Biały w 59 Plebiscycie organizowanym przez Kurier Szczeciński oraz TVP Szczecin zajął 3 miejsce !!! - Chciałbym podziękować tym kilku wariatom, którzy założyli ten Klub, którzy się podjęli tego szatańskiego i karkołomnego zadania. Podziękowania również dla tych, którzy się nie odwrócili, a także dołączyli do nas kiedy przeżywaliśmy naprawdę trudne chwile. Największe podziękowania dla naszych rodzin, które często z przymrużeniem oka akceptują to co robimy - powiedział chwilę po ogłoszeniu werdyktu Rafał Biały.

MIło nam poinformować, że Trener Szczypiornistów GAZ-SYSTEM Pogoni został Laureatem Najstarszego Plebiscytu w regionie na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku. Rafał Biały w 59 Plebiscycie organizowanym przez Kurier Szczeciński oraz TVP Szczecin zajął 3 miejsce !!!
- Chciałbym podziękować tym kilku wariatom, którzy założyli ten Klub, którzy się podjęli tego szatańskiego i karkołomnego zadania. Podziękowania również dla tych, którzy się nie odwrócili, a także dołączyli do nas kiedy przeżywaliśmy naprawdę trudne chwile. Największe podziękowania dla naszych rodzin, które często z przymrużeniem oka akceptują to co robimy - powiedział chwilę po ogłoszeniu werdyktu Rafał Biały.