Porażka z Lisami z Berlina

29 sty 2013 |

Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni przegrali w Berlinie z naszpikowaną uczestnikami mijających Mistrzostw Świata drużyną Fuechse 27 - 32. Mimo niekorzystnego początku, kiedy to w pierwszych minutach szczecinianie przegrywali już 6 - 0 zdołali odrobić straty i po kilkunastu minutach na tablicy wyników widniał wynik już tylko 11 - 8. W dalszej części spotkania trwała już w miarę wyrównana walka z której zwycięsko mogła wyjść tylko jedna drużyna. Mimo porażki i fatalnego początku postawa drużyny napawa optymizmem przed zbliżającym się niedzielnym spotkaniem z liderem tabeli Orlen Wisłą Płock. Już od jutra od godziny 16.30 w kasie klubu będzie można nabywać bilety na niedzielne spotkanie. Zapraszamy do zakupu także klubowych gadżetów !!!

Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni przegrali w Berlinie z naszpikowaną uczestnikami mijających Mistrzostw Świata drużyną Fuechse 27 - 32. Mimo niekorzystnego początku, kiedy to w pierwszych minutach szczecinianie przegrywali już 6 - 0 zdołali odrobić straty i po kilkunastu minutach na tablicy wyników widniał wynik już tylko 11 - 8. W dalszej części spotkania trwała już w miarę wyrównana walka z której zwycięsko mogła wyjść tylko jedna drużyna. Mimo porażki i fatalnego początku postawa drużyny napawa optymizmem przed zbliżającym się niedzielnym spotkaniem z liderem tabeli Orlen Wisłą Płock.
Już od jutra od godziny 16.30 w kasie klubu będzie można nabywać bilety na niedzielne spotkanie. Zapraszamy do zakupu także klubowych gadżetów !!!