Porażka na zakończenie roku !!

15 gru 2012 |

Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni przegrali na zakończenie roku z Piotrkowianinem Piotrków Tryb. 30 - 26, a bohaterem spotkania został bramkarz gospodarzy Piotr Ner. Szcecinianie jechali do Piotrkowa z Płocka, gdzie w czwartek mierzyli się w 1/4 Finału Pucharu Polski. W pojedynku z wicemistrzem Polski się nie udało, ale wszystkie siły koncentrowane były na osbotni pojedynek. Niestety udany 2012 r został zakończony porażką i przed szczypiornistami i sztabem szkoleniowym ponad miesiąc przerwy na doszlifowanie elementów, które pomogą bez problemu znaleźć się w czołowej ósemce, która będzie biła się o medale Mistrzostw Polski. Początek spotkania nie zaczął się najlepiej dla przyjezdnych. Szczecinianie rozpoczęli od 5 niewykorzystanych stuprocentowych sytuacji i tylko dzięki błędom w rozgrywaniu akcji gospodarzy przegrywali tylko 1 - 0. Sygnał do ataku dał Michal Bruna, któremu w sukurs przyszedł Wojciech Zydroń i po 9 minutach to podopieczni Rafała Białego prowadzili 3 - 1. Około 3 bramkowa przewaga utrzymywała się do 20 minuty. Wtedt grający w trójkę w polu szczecinianie nie zdołali utrzymać przewagi i już do przerwy toczyła się bramka za bramkę. Do przerwy Piotrkowianin prowadził 14 - 13. Tuż po przerwie losy spotkania decydowały się. W ciągu 5 minut szczecinianie stracili 5 bramek z rzędu i w 40 minucie przegrywali 20 - 15. Najlepszy na boisku w drużynie gości Łukasz Gierak momentami w pojedynkę próbował ratować trudną sytuację, ale zarówno jemu jak i pozostałym szczypiornistom nie udało się za często poonać fantastycznie dysponowanemu Piotrowi Nerowi w bramce. Ostatecznie szczecinianie przegrali w Piotrkowie 30 - 26 i 2012 rok zakończą na 8 pozycji. Piotrkowianin - Gaz-System Pogoń Szczecin 30:26 (14:13) Piotrkowianin: Ner, Wnuk - Mróz, Daćko 8, Miszka 2, Trojanowski 4/2, Różański, Matyjasik 3, Skalski, Iskra 2, Pilitowski 5, Pożarek, Krawczyk 6.

Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni przegrali na zakończenie roku z Piotrkowianinem Piotrków Tryb. 30 - 26, a bohaterem spotkania został bramkarz gospodarzy Piotr Ner. Szcecinianie jechali do Piotrkowa z Płocka, gdzie w czwartek mierzyli się w 1/4 Finału Pucharu Polski. W pojedynku z wicemistrzem Polski się nie udało, ale wszystkie siły koncentrowane były na osbotni pojedynek. Niestety udany 2012 r został zakończony porażką i przed szczypiornistami i sztabem szkoleniowym ponad miesiąc przerwy na doszlifowanie elementów, które pomogą bez problemu znaleźć się w czołowej ósemce, która będzie biła się o medale Mistrzostw Polski.
Początek spotkania nie zaczął się najlepiej dla przyjezdnych. Szczecinianie rozpoczęli od 5 niewykorzystanych stuprocentowych sytuacji i tylko dzięki błędom w rozgrywaniu akcji gospodarzy przegrywali tylko 1 - 0. Sygnał do ataku dał Michal Bruna, któremu w sukurs przyszedł Wojciech Zydroń i po 9 minutach to podopieczni Rafała Białego prowadzili 3 - 1. Około 3 bramkowa przewaga utrzymywała się do 20 minuty. Wtedt grający w trójkę w polu szczecinianie nie zdołali utrzymać przewagi i już do przerwy toczyła się bramka za bramkę. Do przerwy Piotrkowianin prowadził 14 - 13.
Tuż po przerwie losy spotkania decydowały się. W ciągu 5 minut szczecinianie stracili 5 bramek z rzędu i w 40 minucie przegrywali 20 - 15. Najlepszy na boisku w drużynie gości Łukasz Gierak momentami w pojedynkę próbował ratować trudną sytuację, ale zarówno jemu jak i pozostałym szczypiornistom nie udało się za często poonać fantastycznie dysponowanemu Piotrowi Nerowi w bramce. Ostatecznie szczecinianie przegrali w Piotrkowie 30 - 26 i 2012 rok zakończą na 8 pozycji.
Piotrkowianin - Gaz-System Pogoń Szczecin 30:26 (14:13)
Piotrkowianin: Ner, Wnuk - Mróz, Daćko 8, Miszka 2, Trojanowski 4/2, Różański, Matyjasik 3, Skalski, Iskra 2, Pilitowski 5, Pożarek, Krawczyk 6.

Trener: Tadeusz Jednoróg

Kary: 12 min
Gaz-System: Ligarzewski, Stojković - Kwiatkowski, Bruna 4, Frelek, Wardziński 1, Gierak 6, Jedziniak, Chamakov, Walczak, Marković 4, Konitz 4, Zaremba 1, Zydroń 6/3.

Trener: Rafał Biały

Kary: 14 min