Pojedynek beniaminków !!!

27 wrz 2012 |

W najbliższą sobotę szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni podejmą dobrego znajomego drużynę AZS Czuwaj Przemyśl. Mecz zostanie rozegrany w hali przy ulicy Twardowskiego o godzinie 18.00.

W najbliższą sobotę szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni podejmą dobrego znajomego drużynę AZS Czuwaj Przemyśl. Mecz zostanie rozegrany w hali przy ulicy Twardowskiego o godzinie 18.00.

25 kwietnia 2012 r. na długo pozostanie w pamięci szczypiornistów GAZ-SYSTEM Pogoni. Właśnie tego dnia, po przekonującym zwycięstwie nad sobotnim przeciwnikiem w meczu barażowym, szczecińska siódemka przypieczętowała awans do PGNiG Superligi. Kilka tygodni później Czuwaj Przemyśl był sprawcą olbrzymiej niespodziankę, kiedy to po przegranym barażu z podopiecznymi Rafała Białego, zmierzył się z 10 drużyną PGNiG Superligi Nielbą Wągrowiec. Ku zaskoczeniu wielu wygrał dwumecz i dołączył do grona superligowców. W sobotę drogi beniaminków złączą się ponownie.

- W sobotę gramy z Beniaminkiem, ale takim, który ma swoich szeregach Reprezentantów Polski oraz wielu zawodników o bardzo bogatym stażu superligowym. Nie jedziemy się tam poddać, ale przypomnieć Szczecinowi, że to razem walczyliśmy o superligę i razem ją wywalczyliśmy, myślę, że tak jak w poprzednich meczach pokażemy charakter. Mam nadzieję, że istnieje szansa na sprawienie miłej niespodzianki - podsumował wypowiedź dla oficjalnej strony Czuwaju Przemyśl trener Harcerzy Piotr Kroczek.
Faworytem spotkania podobnie jak i meczów barażowych będzie GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin.
- Znamy swoją wartość, ale absolutnie nie lekceważymy przeciwnika, wiemy bardzo dobrze na co stać Czuwaj Przemyśl i ich najmocniejsze punkty będziemy się starali eliminować - mówi przed meczem Rafał Biały.
Szkoleniowiec szczecinian po meczu z Wicemistrzem Polski Orlen Wisłą z większym spokojem podchodzi do spotkania z Czuwajem - Mimo porażki w Płocku jestem zadowolony z naszej postawy. Ten mecz miał dać nam odpowiedź na co nas stać. Pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę ręczna i to napawa nas optymizmem - podsumował trener Rafał Biały.
Szczecinianie już od poniedziałku przygotowują się do spotkania z beniaminkiem z Przemyśla.

W środę zawodnicy wspólnie ze sztabem szkoleniowym analizowali pojedynki Czuwaju. Trenerzy przekazali szczypiornistom główne atuty i najmocniejsze strony popularnych Harcerzy.
W drużynie gości warto zwrócić uwagę na tych, którzy napsuli krwi drużynie GAZ-SYSTEM Pogoni w meczach barażowych: na Pawła Stołowskiego oraz Macieja Kubisztala.
Serdecznie zapraszamy na starcie beniaminków w sobotę o godz. 18.00.
Bilety w kasie Klubu w cenie 7 zł (ulgowy) i 14 zł (normalny) można nabywać w piątek od godz. 16.30 oraz w sobotę od godz. 14.00.
ZAPRASZAMY !!!