Piekielny trudny początek sezonu Sandra SPA Pogoni Szczecin

4 wrz 2021 |

Przebudowana drużyna Sandra SPA Pogoni w sobotę o godzinie 16:30 zmierzy się z najbardziej utytułowaną polską drużyną, uczestnikiem Ligi Mistrzów drużyną Łomży VIVE Kielce. Mecz odbędzie się w hali przy ulicy Twardowskiego.

Przebudowana drużyna Sandra SPA Pogoni w sobotę o godzinie 16:30 zmierzy się z najbardziej utytułowaną polską drużyną, uczestnikiem Ligi Mistrzów drużyną Łomży VIVE Kielce. Mecz odbędzie się w hali przy ulicy Twardowskiego.

Jak osiągać sensacyjne wyniki to tylko na inaugurację sezonu. Tak było rok temu, kiedy szczecinianie praktycznie przesądzili o losach Mistrzostwa Polski pokonując na inaugurację Orlen Wisłę Płock odwiecznego rywala kielczan oraz w 2015 roku, kiedy w Netto Arenie zremisowali z Łomżą VIVE, a Ci na zakończenie sezonu wygrali Ligę Mistrzów.

Dzisiaj o sensacje będzie jeszcze ciężej. Podopieczni Talanta Dujshebaeva w Szczecinie praktycznie wystąpią w najsilniejszym składzie ze złotym medalistą olimpijskim Nicolasem Tournatem włącznie.

Dla 5 zawodników mecz z Łomża VIVE Kielce będzie debiutem w barwach Sandra SPA Pogoni. Swoimi skutecznymi interwencjami będą chcieli przekonać do siebie nowi bramkarze Luka Arsenić i Tomasz Wiśniewski, na prawym rozegraniu przywita się z publicznością Jakub Polok, na lewym rozegraniu młodzieżowy Reprezentant Chorwacji Matija Starcevic, a na kole wychowanek CKS SMS Szczecin Eliasz Kapela. Z nowych nabytków nie wystąpi Grzegorz Nowak, który przeszedł zabieg rekonstrukcji kolana. W spotkaniu nie wystąpi też Dawid Krysiak przechodzący rehabilitację po kontuzji łydki.

- Wiemy z jaką marką mierzymy się dzisiaj, ale na boisko wychodzimy zawsze wygrywać i mam nadzieję, że będziemy cieszyć się grą, a kibice, którzy przyjdą nie będą zachwycać się zagrywkami przeciwników tylko także naszymi – mówi przed meczem trener Rafał Biały.

W trakcie spotkania będzie będzie możliwość zakupu meczowych koszulek wszystkich zawodników Sandra SPA Pogoni Szczecin w klubowym sklepiku. Koszulki będzie można nabywać za min. 100 zł, ale zachęcamy do wyższych wpłat, które w całości zostaną przekazane na rzecz Ingi, która walczy z chorobą SMA.

Bilety na spotkanie w cenie 20 zł normalny i 12 zł ulgowy można nabywać za pośrednictwem serwisu pogon.abilet.pl. Kasy otwarte będą od godziny 14:30.

Spotkanie na żywo będzie można oglądać także na emocje.tv
https://emocje.tv/live/779/sandra-spa-pogon-szczecin-lomza-vive-kielce