Ostatni turniej przed ligą !!!

23 sie 2013 |

Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni Szczecin na dwa tygodnie przed rozpoczęciem rozgrywek o Mistrzostwo Polski wyjechali do Malborka na ostatnie sparingi przygotowujące do sezonu w PGNiG Superlidze. Dotychczasowe 3 turnieje w Głogowie, Kwidzynie oraz Dzierżoniowie zakończyły się obecnością na podium. Dobrze by było zakończyć zawody w Malborku na najwyższym stopniu podium. Bez Łukasza Gieraka, Pawła Białego, ale już ze zdrowym Tomislavem Stojkoviciem przystąpią do turnieju szczecinianie. W drużynie Rafała Białego ponadto zaprezentuje się testowany Chorwat Marijan Basic, który w środę z Rijeki przyleciał do Szczecina. 27 - letni szczypiornista gra na pozycji środkowo rozgrywającego, a w ostatnim sezonie występował w drużynie TuS Ferndorf z którą spadł do 2.Bundesligi. Tydzień przed inauguracją szczecinianie zapreznetują się w końcu swoim kibicom. Za tydzień w piątek i w sobotę z drużyną GAZ-SYSTEM Pogoni zmierzy się dwukrotnie Zagłębie Lubin. O szczegółach spotkania poinformujemy Was wkrótce !!. Terminarz turnieju: Grupa A: Olimpus 85 Kiszyniów, Warmia Olsztyn, GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin

Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni Szczecin na dwa tygodnie przed rozpoczęciem rozgrywek o Mistrzostwo Polski wyjechali do Malborka na ostatnie sparingi przygotowujące do sezonu w PGNiG Superlidze. Dotychczasowe 3 turnieje w Głogowie, Kwidzynie oraz Dzierżoniowie zakończyły się obecnością na podium. Dobrze by było zakończyć zawody w Malborku na najwyższym stopniu podium.
Bez Łukasza Gieraka, Pawła Białego, ale już ze zdrowym Tomislavem Stojkoviciem przystąpią do turnieju szczecinianie. W drużynie Rafała Białego ponadto zaprezentuje się testowany Chorwat Marijan Basic, który w środę z Rijeki przyleciał do Szczecina. 27 - letni szczypiornista gra na pozycji środkowo rozgrywającego, a w ostatnim sezonie występował w drużynie TuS Ferndorf z którą spadł do 2.Bundesligi.
Tydzień przed inauguracją szczecinianie zapreznetują się w końcu swoim kibicom. Za tydzień w piątek i w sobotę z drużyną GAZ-SYSTEM Pogoni zmierzy się dwukrotnie Zagłębie Lubin. O szczegółach spotkania poinformujemy Was wkrótce !!.
Terminarz turnieju:
Grupa A: Olimpus 85 Kiszyniów, Warmia Olsztyn, GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin

Grupa B: MMTS, Viret CMC Zawiercie, Polski Cukier Pomezania Malbork
Piątek, 23 sierpnia

14.00 Olimpus 85 Kiszyniów - Warmia Olsztyn

15.45 MMTS Kwidzyn - Viret CMC Zawiercie

17.00 Otwarcie turnieju

17.45 GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin - Olimpus 85 Kiszyniów

19.30 Polski Cukier Pomezania Malbork- Viret CMC Zawiercie
Sobota, 24 sierpnia

12.00 Warmia Olsztyn - GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin

13.45 Polski Cukier Pomezania Malbork - MMTS Kwidzyn

Mecze o miejsca:

V - VI, godz. 15.30 III "A" - III "B"

III - IV, godz. 17.15 II "A" - II "B"

I -II, godz. 19.00 I "A" - I "B"

20.30 Zakończenie turnieju - wręczenie nagród