Ostatni mecz w sezonie w hali przy Twardowskiego

7 maj 2023 |

Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni w niedzielę o godzinie 15:00 zmierzą się z rewelacją sezonu PGNiG Superligi drużyną Torus Wybrzeże Gdańsk. Mecz odbędzie się w hali przy ulicy Twardowskiego i będzie na żywo transmitowany przez Emocje.tv

Po dwóch porażkach z rzędu z MMTS Kwidzyn i Gwardią Opole sytuacja drużyny Sandra SPA Pogoni zrobiła się nieciekawa. Na domiar złego bezpośredni rywal w walce o utrzymanie MKS Zagłębie Lubin wygrało wczorajszy mecz i odskoczyło szczecinianom na 4 punkty. Obecnie, aby utrzymać się w PGNiG Superlidze podopieczni Wojciecha Jedziniaka potrzebują bezwględnie dwóch zwycięstw. Na własnym parkiecie dzisiaj i na wyjeździe za 2 tygodnie z Puławami. Scenariusz trudny, ale dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe.

Zupełnie inne ambicje ma Torus Wybrzeże Gdańsk, która w dalszym ciągu zainteresowana jest 4 miejscem i występami w europejskich Pucharach. O pozycję gwarantującą grę w Pucharach rywalizują z Chrobrym Głogów i właśnie Azotami Puławy, których w obecnym sezonie pokonali dwukrotnie.

Bilety na spotkanie można nabywać za pośrednictwem serwisu pogon.abilet.pl oraz na godzinę przed meczem w kasie klubu.