Odczarować halę przy ulicy Twardowskiego

23 paź 2021 |

W sobotę w hali przy ulicy Twardowskiego szczypiorniści Sandra SPA Pogoni rozegrają mecz ramach PGNiG Superligi z Piotrkowianinem Piotrków Tryb. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

W sobotę w hali przy ulicy Twardowskiego szczypiorniści Sandra SPA Pogoni rozegrają mecz ramach PGNiG Superligi z Piotrkowianinem Piotrków Tryb. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Dla szczecinian to już 4 podejście w sezonie 2021/22, aby odnieść zwycięstwo na własnym parkiecie. W każdej z dotychczasowych gier byli nad wyraz gościnni i przeciwnicy inkasowali 3 punkty. Z Łomżą VIVE Kielce porażka raczej nie powinna dziwić to z Torus Wybrzeżem Gdańsk i Grupą Azoty Tarnów można było wywalczyć 3 punkty, ale na drodze zawsze stawał bramkarz. Odpowiednio Miłosz Wałach i Patryk Małecki.

Dzisiejszy przeciwnik szczecinian to w obecnym sezonie drużyna własnego parkietu. Podopieczni Bartosza Jureckiego z 9 punktami plasują się w górnej połówce tabeli, a punkty zdobyli w pierwszych 3 kolejkach rozgrywając mecze w swojej hali „Relax” z gdańszczanami, mielczanami i tarnowianami. Goście do Szczecina przyjadą w prawie najmocniejszym składzie. Zabraknie jedynie kontuzjowanego Kamila Sadowskiego.

Na sukces zespołu mocno liczy trener Rafał Biały – pracujemy bardzo ciężko i mam nadzieję, że w końcu będą efekty w postaci 3 pkt. Jeśli będziemy brać odpowiedzialność za swoje rzuty i decyzje to nie wykreujemy kolejnego już MVP w postaci bramkarza drużyny gości.

Mecz w hali przy ulicy Twardowskiego rozpocznie się o godzinie 16:00, bilety można kupić za pośrednictwem serwisu pogon.abilet.pl oraz w kasie klubu na godzinę przed meczem. O godzinie 13:00 zapraszamy także na mecz II Ligi: Pogoń Handball Szczecin – Jeziorak Iława.

Transmisję z meczu Sandra SPA Pogoń – Piotrkowianin Piotrków Tryb. oglądać będzie można na żywo za pośrednictwem serwisu Emocje.tv https://emocje.tv/live/856/sandra-spa-pogon-szczecin-piotrkowianin-piotr...