Mecz na szczycie w Płocku !!!

8 lis 2013 |

Po długiej trzytygodniowej przerwie dla Reprezentacji narodowych na parkiet wracają zespoły klubowe. Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni w meczu na szczycie zmierzą się w Płocku z wicemistrzem Polski Orlen Wisła. Początek meczu dzisiaj o godzinie 20.30. Transmisję z tego spotkania będzie można obejrzeć na żywo w stacji Polsat Sport. - Wydaję mi się, że przerwa bardzo pozytywnie wpłynęła na zespół. Pozwoliła wyleczyć mikrourazy - mówi przed spotkaniem trener Rafał Biały - Jedziemy tam walczyć i pokazać się z jak najlepszej strony. Wiadomo, że w zespole nie wystąpią jeszcze Mateusz Zaremba oraz Patryk Walczak. Obaj są trakcie intensywnej rehabilitacji. Pierwszy z nich awizowany jest do gry w meczu z Puławami, natomiast najmłodszy w drużynie na mecz ze Stalą Mielec. Pod olbrzymim znakiem zapytania stoi występ podstawowego bramkarza Tomislava Stojkovica, któremu odnowił się uraz pachwiny. Do Płocka udaje się zorganizowana grupa prawie 40 kibiców. Osoby, które nie będą mogły śledzić transmisji na żywo lub przed telewizorem mamy kolejną alternatywę. Dziennik płocki przeprowadzi relację live audio. Zapraszamy od godziny 20.30 na www.dziennikplocki.pl

Po długiej trzytygodniowej przerwie dla Reprezentacji narodowych na parkiet wracają zespoły klubowe. Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni w meczu na szczycie zmierzą się w Płocku z wicemistrzem Polski Orlen Wisła. Początek meczu dzisiaj o godzinie 20.30. Transmisję z tego spotkania będzie można obejrzeć na żywo w stacji Polsat Sport.
- Wydaję mi się, że przerwa bardzo pozytywnie wpłynęła na zespół. Pozwoliła wyleczyć mikrourazy - mówi przed spotkaniem trener Rafał Biały - Jedziemy tam walczyć i pokazać się z jak najlepszej strony.
Wiadomo, że w zespole nie wystąpią jeszcze Mateusz Zaremba oraz Patryk Walczak. Obaj są trakcie intensywnej rehabilitacji. Pierwszy z nich awizowany jest do gry w meczu z Puławami, natomiast najmłodszy w drużynie na mecz ze Stalą Mielec. Pod olbrzymim znakiem zapytania stoi występ podstawowego bramkarza Tomislava Stojkovica, któremu odnowił się uraz pachwiny.
Do Płocka udaje się zorganizowana grupa prawie 40 kibiców.
Osoby, które nie będą mogły śledzić transmisji na żywo lub przed telewizorem mamy kolejną alternatywę. Dziennik płocki przeprowadzi relację live audio. Zapraszamy od godziny 20.30 na www.dziennikplocki.pl