Mecz na szczycie na Twardowskiego

16 lut 2024 |

W sobotę szczypiorniści Sandra SPA Pogoni Szczecin podejmą na własnym parkiecie AZS AWF Biała Podlaska. Mecz odbędzie się w hali przy Twardowskiego i rozpocznie się o godzinie 17:00. Spotkanie na żywo transmitować będzie portal TVCom.pl

Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni po dwutygodniowej przerwie wracają na parkiet Ligi Centralnej. Przeciwnikiem podopiecznych Wojciecha Jedziniaka będzie drużyna akademików z Białej Podlaskiej, która obecnie znajduje się na najniższym stopniu podium mając 2 punkty nad szczecinianami, a wiedząc, że drużyna z Żukowa będąca na 4 miejscu pauzuje stawką meczu będzie bitwa o podium.

Podopieczni Wojciecha Jedziniaka w 2024 roku jeszcze nie przegrali. W meczu kończącym pierwszą rundę rozgrywek wygrali na wyjeździe w Mielcu oraz na własnym parkiecie z Budimex Stal Gorzów. Dodatkowo z uwagi na Mistrzostwa Polski Juniorów zespół ma 2 mecze zaległe.

Spotkanie będzie wyjątkowe dla Jakuba Poloka wychowanka Olimpii Biała Podlaska oraz Bartosza Karbownika, który ma szanse zadebiutować w seniorskich barwach Sandra SPA Pogoni. Bartek swoją przygodę z piłką ręczną w Szczypiorkach u Bartka Jurkiewicza, a pierwsze kroki w młodzikach stawiał w SP 55 u trenera Jerzego Zawady. Po skończeniu Szkoły Podstawowej kontynuował przygodę z SMS Płock, a od nowego roku przygotowuje się już z drużyną seniorów. Po wyleczeniu kontuzji obrotowy występował w 1/8 finału MP Juniorów i swoją postawą przekonał sztab szkoleniowy i sobotę będzie miał szansę zadebiutować w meczu z Białą Podlaską. Bartek we wrześniu skończy 18 lat.

Bilety na mecz w cenie 15 zł normalny i 10 zł ulgowy do nabycia będą od godziny 16:00 w kasie klubu oraz za pośrednictwem serwisu pogon.abilet.pl. Mecz transmitowany będzie na żywo przez portal TVCOM.pl

https://tvcom.pl/stream/BVQf33eOU6oc8QhzS02_rw