Mariusz Jurasik nie jest już trenerem szczypiornistów Sandry SPA Pogoni

3 mar 2017 |

Mariusz Jurasik nie będzie już trenerem Sandry SPA Pogoni Szczecin. 2 marca 2017 r. Zarząd Klubu rozwiązał umowę z dotychczasowym szkoleniowcem szczypiornistów. Do końca sezonu zespół prowadzić będzie duet szkoleniowców Rafał Biały – Sławomir Fogtman. Pod wodzą nowych starych trenerów Sandra SPA Pogoń zagra już w najbliższą sobotę na własnym parkiecie z SPR Chrobrym Głogów. Główną przyczyną rozstania ze szkoleniowcem Mariuszem Jurasikiem była odmienna wizja prowadzeniu zespołu. Zarząd Klubu dziękuje trenerowi za ponad 3 miesiące współpracy zarówno na ławce trenerskiej, jak i na boisku, jednocześnie życząc dalszych sukcesów w sportowej karierze.

Mariusz Jurasik nie będzie już trenerem Sandry SPA Pogoni Szczecin. 2 marca 2017 r. Zarząd Klubu rozwiązał umowę z dotychczasowym szkoleniowcem szczypiornistów. Do końca sezonu zespół prowadzić będzie duet szkoleniowców Rafał BiałySławomir Fogtman. Pod wodzą nowych starych trenerów Sandra SPA Pogoń zagra już w najbliższą sobotę na własnym parkiecie z SPR Chrobrym Głogów.
Główną przyczyną rozstania ze szkoleniowcem Mariuszem Jurasikiem była odmienna wizja prowadzeniu zespołu.
Zarząd Klubu dziękuje trenerowi za ponad 3 miesiące współpracy zarówno na ławce trenerskiej, jak i na boisku, jednocześnie życząc dalszych sukcesów w sportowej karierze.