Kamil Lilien nowym zawodnikiem Sandra SPA Pogoni

6 lip 2023 |

Kamil Lilien, jeden z liderów drużyny Gwardii Opole, która zdobyła wicemistrzostwo Polski Juniorów od przyszłego sezonu będzie bronił barw drużyny Sandra SPA Pogoni. 19 – latek może grać zarówno na środku, jak i na lewym rozegraniu. Ze szczecińskim klubem związał się 3 – letnim kontraktem.

Kamil jest wychowankiem opolskiej drużyny SKS Orzeł, skąd trafił do SMS-u Kwidzyn. Po kilku latach wrócił do Opola i reprezentował Gwardię na arenach juniorskich oraz na wypożyczeniu w I – ligowym ASPR Zawadzkie. Znajdował się także w szerokiej kadrze narodowej juniorów. Z juniorami Gwardii Opole.

- Wybrałem Sandrę SPA Pogoń ze względu na wysoki poziom sportowy dzięki czemu widzę ogromny potencjał na swój dalszy rozwój. Jest to drużyna z charakterem i ogromna walecznością, która zawsze walczy do końca, mimo spadku pokazywali te wszystkie wartości w każdym meczu, co mi bardzo zaimponowało. Wiąże ze Szczecinie nadzieję na powrót klubu do najwyższej klasy rozgrywkowej, o który w najbliższym czasie postaramy się powalczyć. Na boisku zawsze daję z siebie 200 % i będę starał się nie zawieźć swoją postawą szczecińskiej publiczności.

Kamil witamy w Szczecinie!!