Już dzisiaj z Piotrkowianinem !!!

15 wrz 2012 |

Po bardzo nieudanej inauguracji do Szczecina zawita rywal łatwiejszy, bo podobnie jak Gaz-System Pogoń będzie nim tegoroczny beniaminek Superligi Mężczyzn - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski.

Po bardzo nieudanej inauguracji do Szczecina zawita rywal łatwiejszy, bo podobnie jak Gaz-System Pogoń będzie nim tegoroczny beniaminek Superligi Mężczyzn - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski.

Przeciwnik będzie co prawda w zasięgu Portowców, jednak jak słusznie zauważył Rafał Biały znacznie lepiej zagrać będą musieli przede wszystkim jego podopieczni. - Tak, wiadomo, że jest to beniaminek, z którym będziemy szukać punktów. Aczkolwiek musimy bardzo dużo poprawić w grze ofensywnej, bo Piotrków na pewno nie przyjedzie i się tutaj nie położy, a my z taką dyspozycją rzutową jak w tym zakończonym właśnie spotkaniu będziemy mieli problemy.
W ostatnim spotkaniu nie popisali się Ci, na których w Szczecinie liczono najbardziej. Nie wykluczone, że zastąpią ich tacy zawodnicy jak chociażby Filip Kliszczyk (na zdjęciu), Aleksander Kokoszka, Veselin Chakmakov, czy chociażby Łukasz Masiak. Skład Pogoni będzie chyba największą zagadką. Szeroka ławka rezerwowych z pewnością na takie manewry wśród szczecinian pozwala.

Pewną niewiadomą może się okazać również skład ekipy z Piotrkowa. Nie wiadomo czy zdolny do gry będzie podstawowy golkiper Piotrkowianina, Piotr Ner. - Piotrek narzeka na gardło, dostał poważnej anginy i nie jestem pewien czy zagra w sobotę - zdradził Krzysztof Przybylski.

Na papierze z pewnością faworytem będzie Gaz-System. Podobnie jednak było w przypadku pojedynku z Chrobrym. Najtrafniej skomentował to najnowszy nabytek w Grodzie Gryfa, Zbigniew Kwiatkowski. - Papier nie gra, grają zawodnicy, ale to nie o to chodzi. Ja to mogę nazwać jako pierwsze śliwki robaczywki.

Już teraz serdecznie zapraszamy na ten ważny mecz. Początek rywalizacji już w najbliższą sobotę o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców piłki ręcznej na halę przy ul. Twardowskiego 12b. W dniu meczu kasy biletowe czynne będą od godziny 14.00, cena biletu normalnego to 14zł, ulgowego 7zł, natomiast dzieci i młodzież do lat 14 mają zapewniony bezpłatny wstęp.

Krzysztof Kempski www.sportowefakty.pl