Inwestowaliśmy w przyszłość w Choszcznie !!!

15 maj 2014 |

Blisko 300 dzieci ze Szkół Podstawowych i Gimnazjum z Choszczna spędziło praktyczne cały dzień z piłkarzami ręcznymi GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin. Prezentacja zawodników, przykładowy trening, zabawa z dziećmi oraz pokazy pierwszej pomocy wspólnie z Fundacją Zawsze Bezpieczni to główne punkty programu, które odbywały się w sali gimnastycznej w budynku Gimnazjum w Choszcznie. Kulminacją imprezy był o godzinie 16:00 mecz pokazowy, który między sobą rozegrają szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni.  Oczywiście nie mogło zabraknąć wspólnych zdjęć, autografów oraz krótkich pogadanek z zawodnikami. - Zawsze bierzemy udział w takich akcjach, szczególnie cieszymy się z pełnej hali dzieciaków, wielką przyjemnością było uczestniczenie w tym wydarzeniu – zgodnie mówią szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni Szczecin. Warto przypomnieć, że to już kolejna miejscowość, która odwiedzili szczypiorniści. Wcześniej podobne akcje miały miejsce w Drawsku Pom. i Gryficach.

Blisko 300 dzieci ze Szkół Podstawowych i Gimnazjum z Choszczna spędziło praktyczne cały dzień z piłkarzami ręcznymi GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin. Prezentacja zawodników, przykładowy trening, zabawa z dziećmi oraz pokazy pierwszej pomocy wspólnie z Fundacją Zawsze Bezpieczni to główne punkty programu, które odbywały się w sali gimnastycznej w budynku Gimnazjum w Choszcznie. Kulminacją imprezy był o godzinie 16:00 mecz pokazowy, który między sobą rozegrają szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni.  Oczywiście nie mogło zabraknąć wspólnych zdjęć, autografów oraz krótkich pogadanek z zawodnikami.
- Zawsze bierzemy udział w takich akcjach, szczególnie cieszymy się z pełnej hali dzieciaków, wielką przyjemnością było uczestniczenie w tym wydarzeniu – zgodnie mówią szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni Szczecin.
Warto przypomnieć, że to już kolejna miejscowość, która odwiedzili szczypiorniści. Wcześniej podobne akcje miały miejsce w Drawsku Pom. i Gryficach.