Inauguracja w Szczecinie !!!

7 wrz 2013 |

Mecz GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin - MMTS Kwidzyn rozpocznie najciekawszy sezon w historii rozgrywek PGNiG Superligi, a znając bilans obydwu drużyn inauguracyjne spotkanie będzie wielką gratką dla kibiców. 20 spotkań, 14 zwycięstw, 2 remisy, 4 porażki to podsumowanie spotkań sparingowych podopiecznych Rafała Białego. Przegrane przytrafiły się z uczestnikami Ligi Mistrzów Orlen Wisłą Płock oraz Motorem Zaporoże, a także dwukrotnie z MMTS Kwidzyn. Bilans spotkań w rozgrywkach Superligi też jest na korzyść przyjezdnych. W Szczecinie w 3 minuty odrobili 4 bramki i zremisowali, natomiast w Kwidzynie rzut rozpaczy z 18 metrów Michała Adamuszka dał zwycięstwo jedną bramką. Goście do Szczecina przyjadą osłabieni brakiem Michała Pereta, a pod znakiem zapytania stoi występ Przemysława Zadury i Macieja Mroczkowskiego. Gospodarze zagrają bez Łukasza Gieraka, który ma złamany kciuk oraz Patryka Walczaka, który zmaga się z urazem kolana. Inauguracja w Szczecinie to także wielkie wydarzenie dla kibiców. Nie zabraknie konkursów, nagród oraz nowych gadżetów klubu !!! Bilety na spotkanie kosztują 18 zł i 10 zł do nabycia w kasie od godziny 13.00.

Mecz GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin - MMTS Kwidzyn rozpocznie najciekawszy sezon w historii rozgrywek PGNiG Superligi, a znając bilans obydwu drużyn inauguracyjne spotkanie będzie wielką gratką dla kibiców.
20 spotkań, 14 zwycięstw, 2 remisy, 4 porażki to podsumowanie spotkań sparingowych podopiecznych Rafała Białego. Przegrane przytrafiły się z uczestnikami Ligi Mistrzów Orlen Wisłą Płock oraz Motorem Zaporoże, a także dwukrotnie z MMTS Kwidzyn.
Bilans spotkań w rozgrywkach Superligi też jest na korzyść przyjezdnych. W Szczecinie w 3 minuty odrobili 4 bramki i zremisowali, natomiast w Kwidzynie rzut rozpaczy z 18 metrów Michała Adamuszka dał zwycięstwo jedną bramką.
Goście do Szczecina przyjadą osłabieni brakiem Michała Pereta, a pod znakiem zapytania stoi występ Przemysława Zadury i Macieja Mroczkowskiego. Gospodarze zagrają bez Łukasza Gieraka, który ma złamany kciuk oraz Patryka Walczaka, który zmaga się z urazem kolana.
Inauguracja w Szczecinie to także wielkie wydarzenie dla kibiców. Nie zabraknie konkursów, nagród oraz nowych gadżetów klubu !!!
Bilety na spotkanie kosztują 18 zł i 10 zł do nabycia w kasie od godziny 13.00.

ZAPRASZAMY!!!

Dołącz do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/642211385803028/