GAZ-SYSTEM Pogoń rozpoczyna przygotowania !!!

9 lip 2013 |

Już jutro o godzinie 17 szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni rozpoczną przygotowania do sezonu 2013/2014 r. Po dwóch dniach treningu w Szczecinie, podopieczni Rafała Białego i Sławomira Fogtmana udadzą się do Chociwla na 5 - dniowy obóz kondycyjny. Od początku przygotowań z zespołem będą praworozgrywający Siarhei Shilovich oraz Dyrektor Sportowy Piotr Przybecki. Wcześniej, bo o 15.15 Wojeciecha Jedziniaka, Patryka Walczaka, Pawła Krupę oraz Łukasza Gieraka będzie można zobaczyć na koronie stadionu przy ulicy Twardowskiego. Zawodnicy wezmą udział w wielkim wydarzeniu związanym z meczem Pogoń Szczecin - Olympique Lyon. Będzie można wziąć udział w konkursach, zdobyć autografy zawodników, otrzymać gadżety. Szczypiorniści zaprezentują także nowe koszulki na sezon 2013/2014.

Już jutro o godzinie 17 szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni rozpoczną przygotowania do sezonu 2013/2014 r. Po dwóch dniach treningu w Szczecinie, podopieczni Rafała Białego i Sławomira Fogtmana udadzą się do Chociwla na 5 - dniowy obóz kondycyjny. Od początku przygotowań z zespołem będą praworozgrywający Siarhei Shilovich oraz Dyrektor Sportowy Piotr Przybecki.
Wcześniej, bo o 15.15 Wojeciecha Jedziniaka, Patryka Walczaka, Pawła Krupę oraz Łukasza Gieraka będzie można zobaczyć na koronie stadionu przy ulicy Twardowskiego. Zawodnicy wezmą udział w wielkim wydarzeniu związanym z meczem Pogoń Szczecin - Olympique Lyon. Będzie można wziąć udział w konkursach, zdobyć autografy zawodników, otrzymać gadżety. Szczypiorniści zaprezentują także nowe koszulki na sezon 2013/2014.