GAZ-SYSTEM Pogoń po 3 tygodniach przygotowań !!

29 lip 2013 |

Mija 3 tygodnie od czasu kiedy szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni rozpoczęli przygotowania do nadchodzącego sezonu 2013/14 w PGNiG Superlidze. Po lżejszym pierwszym obozie w Chociwlu, już w Wągrowcu trenerzy zaaplikowali swoim podopiecznym zdecydowanie większy reżim treningowy połączony z dwoma sparingami z miejscową Nielbą. W środę podopieczni Rafała Białego pokonali Nielbę 26 - 27, natomiast 2 dni później już 25 - 36. Z gry i obozu zadowolony był szkoleniowiec Rafał Biały. - Obóz w Chociwlu był wprowadzający, natomiast już w Wągrowcu zawodnicy trenowali na całego. Rozegraliśmy dwa dobre sparingi z Nielbą. Do wyników na tym etapie przykładam bardzo mała uwagę, zwłaszczam, że nogi i ręce jeszcze się nie słuchały zawodników, ale cieszą niektóre schematy zwłaszcza w grze obronnej i przejściu do kontrataków. Super wprowadził się do drużyny Siarhei Shylovich, na pewno będziemy mieli jeszcze wiele pociechy z tego transferu - podsumował obóz szkoleniowec Rafał Biały. Niestety w tym trudnym okresie dla zawodników nie obyło się bez kontuzji. Do zmagającego się z urazem ścięgna Achilesa Wojciecha Zydronia dołączył kolejny lewoskrzydłowy Paweł Biały, który podczas sparingu naderwał mięsień dwugłowy uda i prawdopodobnie nie wystąpi podczas pierwszego turnieju w Głogowie. z konieczności na lewym skrzydle występować będzie Paweł Krupa. Cieszy powrót do zdrowia Jacka Wardzińskiego po kontuzji ścięgna Achilesa. Już w sobotę szczecinianie mają zaplanowany pierwszy turniej. W Głogowie w Memoriale im. Ryszarda Matuszaka oprócz miejscowego Chrobrego i GAZ-SYSTEM Pogoni wystąpi także Zagłębie Lubin.

Mija 3 tygodnie od czasu kiedy szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni rozpoczęli przygotowania do nadchodzącego sezonu 2013/14 w PGNiG Superlidze. Po lżejszym pierwszym obozie w Chociwlu, już w Wągrowcu trenerzy zaaplikowali swoim podopiecznym zdecydowanie większy reżim treningowy połączony z dwoma sparingami z miejscową Nielbą. W środę podopieczni Rafała Białego pokonali Nielbę 26 - 27, natomiast 2 dni później już 25 - 36. Z gry i obozu zadowolony był szkoleniowiec Rafał Biały.
- Obóz w Chociwlu był wprowadzający, natomiast już w Wągrowcu zawodnicy trenowali na całego. Rozegraliśmy dwa dobre sparingi z Nielbą. Do wyników na tym etapie przykładam bardzo mała uwagę, zwłaszczam, że nogi i ręce jeszcze się nie słuchały zawodników, ale cieszą niektóre schematy zwłaszcza w grze obronnej i przejściu do kontrataków. Super wprowadził się do drużyny Siarhei Shylovich, na pewno będziemy mieli jeszcze wiele pociechy z tego transferu - podsumował obóz szkoleniowec Rafał Biały.
Niestety w tym trudnym okresie dla zawodników nie obyło się bez kontuzji. Do zmagającego się z urazem ścięgna Achilesa Wojciecha Zydronia dołączył kolejny lewoskrzydłowy Paweł Biały, który podczas sparingu naderwał mięsień dwugłowy uda i prawdopodobnie nie wystąpi podczas pierwszego turnieju w Głogowie. z konieczności na lewym skrzydle występować będzie Paweł Krupa. Cieszy powrót do zdrowia Jacka Wardzińskiego po kontuzji ścięgna Achilesa.
Już w sobotę szczecinianie mają zaplanowany pierwszy turniej. W Głogowie w Memoriale im. Ryszarda Matuszaka oprócz miejscowego Chrobrego i GAZ-SYSTEM Pogoni wystąpi także Zagłębie Lubin.