GAZ-SYSTEM Pogoń najlepsza w Głogowie !!

5 sie 2013 |

Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni zwyciężyli w XIX Memoriale im. Ryszarda Matuszaka, który w sobotę odbył się w Głogowie. Na pokonanym placu pozostawili Zaglębie Lubin wygrywając 18 - 25 oraz gospodarzy SPR Chrobry Głogów zwyciężając 30 - 34. Oprócz triumfu drużynowego szczecinianom przypadły także nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem został Siarhei Shylovich, natomiast najlepszym bramkarzem Paweł Matkowski. Już w najbliższą środę podopieczni Rafała Białego zmierzą się dwukrotnie na własnym parkiecie z HC Emporem Rostock. Pierwsze spotkanie odbędzie się o 11.30, natomiast rewanż o godzinie 17.30.

Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni zwyciężyli w XIX Memoriale im. Ryszarda Matuszaka, który w sobotę odbył się w Głogowie. Na pokonanym placu pozostawili Zaglębie Lubin wygrywając 18 - 25 oraz gospodarzy SPR Chrobry Głogów zwyciężając 30 - 34. Oprócz triumfu drużynowego szczecinianom przypadły także nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem został Siarhei Shylovich, natomiast najlepszym bramkarzem Paweł Matkowski.
Już w najbliższą środę podopieczni Rafała Białego zmierzą się dwukrotnie na własnym parkiecie z HC Emporem Rostock. Pierwsze spotkanie odbędzie się o 11.30, natomiast rewanż o godzinie 17.30.