Druga połowa meczu z NMC Powen Zabrze

10 maj 2013 |

Nietypowo, bo w piątek roztrzygnie się, która z drużyn skorzysta z prawo gry o 5 miejsce. W lepszej sytuacji są zabrzanie, którzy w Szczecinie wygrali jedną bramką 28 - 29. Mecz rozpocznie się o godz. 17.00, a transmisję internetową live przeprowadzi portal sportowyfakty.pl. Tradycją stało się, że pojedynki pomiędzy drużynami są zawsze zacięte. Najwyższe zwycięstwo odnotowali zabrzanie w październiku dwoma bramkami. W hali przy ulicy Twardowskiego mecze zawsze kończyły się zwycięstwem jedną bramką, bądź raz jednej i raz drugiej drużyny. Właśnie zwycięstwa dwubramkowego potrzebuje GAZ-SYSTEM Pogoń, żeby walczyć o 5 lokatę, albo jednobramkowego, ale powyżej wyniku który był w pierwszym meczu. - Ten mecz tak się ułożył, że mieliśmy szansę na zwycięstwo. W ostatniej minucie mieliśmy przewagę zawodnika i był remis. Taki jest sport. Nie zawsze się wygrywa. Pierwszą połowę przegraliśmy, druga będzie w Zabrzu. Pojedziemy tam po zwycięstwo. Spotkały się dwie drużyny o podobnym potencjale i w zasadzie decydowały detale. Nam się nie udało, ale na pewno u nich się nie poddamy i będziemy walczyć o wygraną - mówił po pierwszym meczu Łukasz Gierak Właśnie dyspozycja dnia będzie miała kluczowe znaczenie decydujące o wyniku. Co prawda w uprzywilejowanej sytuacji są zabrzanie, ale warto dodać, że szczecinianie zagrali jeden z gorszych meczów na wiosnę. Trenerzy Rafał Biały oraz Sławomir Fogtman nie będą mogl skorzystać z Tomislava Stojkovica oraz Patryka Walczaka, których urazy wykluczają z gry do końca sezonu. Zapraszamy do relacji live także na oficjalnej fejsbukowej stronie klubu !!.

Nietypowo, bo w piątek roztrzygnie się, która z drużyn skorzysta z prawo gry o 5 miejsce. W lepszej sytuacji są zabrzanie, którzy w Szczecinie wygrali jedną bramką 28 - 29. Mecz rozpocznie się o godz. 17.00, a transmisję internetową live przeprowadzi portal sportowyfakty.pl.
Tradycją stało się, że pojedynki pomiędzy drużynami są zawsze zacięte. Najwyższe zwycięstwo odnotowali zabrzanie w październiku dwoma bramkami. W hali przy ulicy Twardowskiego mecze zawsze kończyły się zwycięstwem jedną bramką, bądź raz jednej i raz drugiej drużyny. Właśnie zwycięstwa dwubramkowego potrzebuje GAZ-SYSTEM Pogoń, żeby walczyć o 5 lokatę, albo jednobramkowego, ale powyżej wyniku który był w pierwszym meczu.
- Ten mecz tak się ułożył, że mieliśmy szansę na zwycięstwo. W ostatniej minucie mieliśmy przewagę zawodnika i był remis. Taki jest sport. Nie zawsze się wygrywa. Pierwszą połowę przegraliśmy, druga będzie w Zabrzu. Pojedziemy tam po zwycięstwo. Spotkały się dwie drużyny o podobnym potencjale i w zasadzie decydowały detale. Nam się nie udało, ale na pewno u nich się nie poddamy i będziemy walczyć o wygraną - mówił po pierwszym meczu Łukasz Gierak
Właśnie dyspozycja dnia będzie miała kluczowe znaczenie decydujące o wyniku. Co prawda w uprzywilejowanej sytuacji są zabrzanie, ale warto dodać, że szczecinianie zagrali jeden z gorszych meczów na wiosnę. Trenerzy Rafał Biały oraz Sławomir Fogtman nie będą mogl skorzystać z Tomislava Stojkovica oraz Patryka Walczaka, których urazy wykluczają z gry do końca sezonu.
Zapraszamy do relacji live także na oficjalnej fejsbukowej stronie klubu !!.