Czas na Mielec !! Wraca Bartek !!

21 mar 2014 |

Szczecinianie jadą do Mielca przerwać passę 4 porażek z rzędu. Pomóc ma w tym powracający do składu Bartosz Konitz. Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:00. 10 dni odpoczynku mieli szczecinianie po bardzo nieudanym meczu w Puławach. Wykorzystali go przede wszystkim na podreperowanie zdrowia i powrót do starych wariantów gry z trójką rozgrywających. - Faktycznie o meczu z Azotami trzeba jak najszybciej zapomnieć. Nie można i nikt nie ma pretensji do zawodników o wynik. Zdawaliśmy sobie sprawę ze zmęczenia po meczu z Wisłą Płock, które skumulowało się 3 dni później. Mieliśmy 10 dni odpoczynku do składu wrócił Bartek Konitz i powoli wracamy do normalności - mówi trener Rafał Biały Szczecinianie do Mielca udali się w piątek rano w 11 osobowym składzie. Na powrót Pawła Krupy trzeba poczekać jeszcze tydzień, a na Mateusza Zarembę do play - offów. Po paśmie porażek drużyna GAZ-SYSTEM Pogoni spadła z długo piastowanego trzeciego na 5 miejsce. Do zakończenia fazy zasadniczej pozostały jeszcze 2 spotkania, ale już teraz wiadomo, że szczecinianie w fazie play-off zmierzą się na z Azotami Puławy lub Górnikiem Zabrze. Niewiadomą pozostaje tylko miejsce. Wiele wyjaśni się po sobotniej potyczce z drużyna PGE Stal Mielec, która do drugiej fazy rozgrywek przystąpi z 7 miejsca.

Szczecinianie jadą do Mielca przerwać passę 4 porażek z rzędu. Pomóc ma w tym powracający do składu Bartosz Konitz. Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:00.
10 dni odpoczynku mieli szczecinianie po bardzo nieudanym meczu w Puławach. Wykorzystali go przede wszystkim na podreperowanie zdrowia i powrót do starych wariantów gry z trójką rozgrywających.
- Faktycznie o meczu z Azotami trzeba jak najszybciej zapomnieć. Nie można i nikt nie ma pretensji do zawodników o wynik. Zdawaliśmy sobie sprawę ze zmęczenia po meczu z Wisłą Płock, które skumulowało się 3 dni później. Mieliśmy 10 dni odpoczynku do składu wrócił Bartek Konitz i powoli wracamy do normalności - mówi trener Rafał Biały
Szczecinianie do Mielca udali się w piątek rano w 11 osobowym składzie. Na powrót Pawła Krupy trzeba poczekać jeszcze tydzień, a na Mateusza Zarembę do play - offów.
Po paśmie porażek drużyna GAZ-SYSTEM Pogoni spadła z długo piastowanego trzeciego na 5 miejsce. Do zakończenia fazy zasadniczej pozostały jeszcze 2 spotkania, ale już teraz wiadomo, że szczecinianie w fazie play-off zmierzą się na z Azotami Puławy lub Górnikiem Zabrze. Niewiadomą pozostaje tylko miejsce. Wiele wyjaśni się po sobotniej potyczce z drużyna PGE Stal Mielec, która do drugiej fazy rozgrywek przystąpi z 7 miejsca.