Bilety na mecz z Orlen Wisłą Płock !!!

17 kwi 2013 |

Informujemy, że bilety na mecz z Orlen Wisłą Płock będę dostępne już w przedsprzedaży w poniedziałek i wtorek od godziny 16.30, w dniu meczu od godziny 14.00 w kasie kluby przy ul. Twardowskiego (koło głownego wejścia na hale). Podobnie jak w rundzie zasadniczej cena biletu nie ulegnie zmianie. (bilet normalny 14 zł, normalny 7 zł) Przypominamy, że zarówno na środowe jak i każde kolejne spotkanie nie obowiązują karnety, które przewidziane były tylko na rundę zasadniczą (nie dotyczy karnetów VIP). Informujemy także, że dla posiadaczy karnetów będą czekały bilety zarówno w przedsprzedaży jak i w dniu meczu w takiej samej cenie (14 zł i 7 zł). Każdemu właścicielowi karnetu przysługuje 1 bilet. Spotkanie odbędzie się w środę 24 kwietnia o godz. 18.00. ZAPRASZAMY !!!

Informujemy, że bilety na mecz z Orlen Wisłą Płock będę dostępne już w przedsprzedaży w poniedziałek i wtorek od godziny 16.30, w dniu meczu od godziny 14.00 w kasie kluby przy ul. Twardowskiego (koło głownego wejścia na hale). Podobnie jak w rundzie zasadniczej cena biletu nie ulegnie zmianie. (bilet normalny 14 zł, normalny 7 zł)
Przypominamy, że zarówno na środowe jak i każde kolejne spotkanie nie obowiązują karnety, które przewidziane były tylko na rundę zasadniczą (nie dotyczy karnetów VIP). Informujemy także, że dla posiadaczy karnetów będą czekały bilety zarówno w przedsprzedaży jak i w dniu meczu w takiej samej cenie (14 zł i 7 zł). Każdemu właścicielowi karnetu przysługuje 1 bilet.
Spotkanie odbędzie się w środę 24 kwietnia o godz. 18.00.
ZAPRASZAMY !!!