Wojciech Jedziniak obronił rozprawę doktorską

8 жовт. 2020 |

wyróżnieniem „Aktywność wzrokowa, a skuteczność działań ofensywnych i defensywnych podczas rzutu karnego w piłce ręcznej”.

wyróżnieniem „Aktywność wzrokowa, a skuteczność działań ofensywnych i defensywnych podczas rzutu karnego w piłce ręcznej”.

Mało, kto wie, że Wojciech Jedziniak grę w Sandra SPA Pogoni od kilku lat łączył z zajęciami ze studentami na Wydziale Kultury Fizycznej i Zdrowia między innymi z piłki ręcznej. Równolegle pracował nad przygotowaniem rozprawy doktorskiej z dziedziny bardzo dobrze mu znanej pod okiem promotor Pani dr. hab. prof. US Teresy Zwierko

- Było dużo więcej stresu niż to konieczne – mówił dr Jedziniak – cała rozprawa trwała niecałe 3 godziny w związku z Covidem była hybrydowa, miała charakter oficjalny oczywiście pytania do pracy też były.

Dzień później już jako Pan doktor, Wojtek prowadził zajęcia ze studentami, a po południu wspólnie z Rafałem Białym poprowadzili ostatni trening przed wyjazdem na mecz do Tarnowa. Popularny Szakal przed sezonem został włączony do sztabu trenerskiego, a w związku z przewlekłą kontuzją może się także bardziej realizować szkoleniowo zdobywając bezcenne doświadczenie od Sławomira Fogtmana i Rafała Białego.

W sobotę o godzinie 15:45 Sandra SPA Pogoń na wyjeździe rozegra mecz w ramach 5 kolejki PGNiG Superligi z SPR Grupą Azoty Tarnów. Spotkanie od 15:30 transmitowane będzie na żywo w stacji TVP Sport.