Wicemistrz Polski w Netto Arenie

17 вер. 2019 |

17 września we wtorek o godzinie 18:30 szczypiorniści Sandra SPA Pogoni podejmą na własnym parkiecie wicemistrzów Polski Orlen Wisłę Płock.

17 września we wtorek o godzinie 18:30 szczypiorniści Sandra SPA Pogoni podejmą na własnym parkiecie wicemistrzów Polski Orlen Wisłę Płock.

Mecz z nafciarzami zostanie rozegrany awansem z uwagi na rozpoczynające się rozgrywki Ligi Mistrzów w których podopieczni Xaviera Sabate regularnie występują.

Dla zawodników Rafała Białego będzie to czwarty mecz w sezonie 2019/2020 w którym nie będą występowali w roli faworyta. Szczecinianie na początku rozgrywek PGNiG Superligi rozegrają spotkania z medalistami Mistrzostw Polski. W niedzielę szczypiorniści Sandra SPA Pogoni odnieśli pierwsze zwycięstwo i zainkasowali 3 punkty w starciu z Energą MKS Kalisz.

- Każdy zespół musi zagrać z topowymi zespołami w Polsce, nam się to przytrafiło na samym początku rozgrywek. Może to i lepiej, bo to dobre przetarcie przed kolejnymi meczami, ale chcemy szukać punktów wszędzie – mówi przed kolejnymi meczami Rafał Biały.

Szczypiornistom Sandra SPA Pogoni tylko raz udało się zremisować z wicemistrzami Polski i było to w Pucharze Polski. Kto wie może w najbliższy wtorek szczecinianom uda się przełamać złą passę?

W Netto Arenie dla najmłodszych przygotowana będzie strefa dla najmłodszych, a ponownie pierwsi kibice będą mogli wzbogacić się o plakat drużyny.

Bilety na pojedynek z Orlen Wisłą Płock do nabycia będą w nassie Netto Areny w dniu meczu od godziny 17:30 w ceni 15 zł normalny i 8 zł ulgowy.