Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni grają z wicemistrzem Polski Orlen Wisłą Płock

24 січ. 2018 |

Nie zwalniają tempa szczypiorniści Sandra SPA Pogoni. Na zakończenie tygodniowego maratonu gier zagrają w hali przy ulicy Twardowskiego z Orlen Wisłą Płock. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:30.

Nie zwalniają tempa szczypiorniści Sandra SPA Pogoni. Na zakończenie tygodniowego maratonu gier zagrają w hali przy ulicy Twardowskiego z Orlen Wisłą Płock. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:30.

Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni w meczach z Orlen Wisłą Płock na poziomie PGNiG Superligi zwycięstwem nie mogą się pochwalić. Co prawda korzystne rezultaty zdarzały się, ale tylko do przerwy. Wyjątkiem jest mecz rozgrywany właśnie w hali przy ulicy Twardowskiego, kiedy to płocczanie przyjechali do I – ligowego GAZ-SYSTEM Pogoni w ramach rozgrywek Pucharu Polskiego i po 60 minutach na tablicy widniał remis.

Dzisiaj podobny scenariusz można rozpatrywać w granicach marzeń. Tym bardziej, że w meczu z uczestnikiem Ligi Mistrzów nie zagra Mateusz Zaremba, który w sobotnim spotkaniu z Orlen Wisłą Płock doznał urazu palca.  W drużynie Piotra Przybeckiego zabraknie zawodników, którzy równolegle biorą udział w odbywających się w Chorwacji Mistrzostwach Europy: Igora Źabicia ze Słowenii, Nemanji Obradovicia z Serbii i Chorwata Lovro Mihicia. Będzie za to bardzo lubiany w Szczecinie Adam Morawski oraz Rerprezentanci Polski: Przemysław Krajewski, Michał Daszek oraz Tomasz i Maciej Gębala.

Początek spotkania o godzinie 18:30, a bilety w cenie 15 zł normalny i 8 zł ulgowy można nabywać w kasie klubu na godzinę przed rozpoczęciem meczu oraz za pośrednictwem portalu pogon.abilet.pl.  Ponadto PGNIG Superliga zaangażowała się w akcję #PowietrzeBezSmieci. Z tej okazji 50 pierwszych kibiców, którzy przyjadą na mecz komunikacją miejską. wejdą za darmo. Warunkiem jest okazanie w kasie skasowanego biletu, a w przypadku tych, którzy posiadają bilety miesięczne – zdjęcia z autobusu, którym przyjechali na mecz, opublikowanego w social mediach z #PowietrzeBezSmieci. W kasie bilet zostanie wymieniony na wejściówkę na mecz.