Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni po meczach z Emporem Rostock

24 січ. 2013 |

W kolejnym kontrolnym spotkaniu szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni przegrali z zespolem 2. Bundesligi HC Empor Rostock 33 - 29. Rewanż odbędzie się jutro o godzinie 11 za naszą zachodnią granicą. Szczecinianie do meczu przystąpili bez narzekającego na problemy żołądkowe Bartosza Konitza oraz Filipa Kliszczyka i Piotra Frelka. Pierwszy z wymienionych na zasadzie wypożyczenia trafił do zespołu Stralsunder SV, gdzie stworzy mała kolonię z Markiem Suszką, natomiast popularny Chudy przeniósł się do drużyny HSV Insel Usedom, gdzie pracę zawodnika będzie łączył z funkcją drugiego trenera. W ostatnich tygodniach przygotowań oraz sparingu z Emporem trener Rafał Biały przedstawił nową strategię gry w obronie, która ma być alternatywą dla podstawowej, stosowanej od lat defensywy szczecinian. Już w najbliższy wtorek drużyna GAZ-SYSTEM Pogoni zmierzy się z utytułowanym Fuechse Berlin, który wystąpi bez podstawowych graczy, będących uczestnikami Mistrzostw Świata w Hiszpanii. W dzisiejszym rewanżu tym razem góra okazali się szczecinianie, którzy pokonali Empor Rostock 23 - 22.

W kolejnym kontrolnym spotkaniu szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni przegrali z zespolem 2. Bundesligi HC Empor Rostock 33 - 29. Rewanż odbędzie się jutro o godzinie 11 za naszą zachodnią granicą. Szczecinianie do meczu przystąpili bez narzekającego na problemy żołądkowe Bartosza Konitza oraz Filipa Kliszczyka i Piotra Frelka. Pierwszy z wymienionych na zasadzie wypożyczenia trafił do zespołu Stralsunder SV, gdzie stworzy mała kolonię z Markiem Suszką, natomiast popularny Chudy przeniósł się do drużyny HSV Insel Usedom, gdzie pracę zawodnika będzie łączył z funkcją drugiego trenera.
W ostatnich tygodniach przygotowań oraz sparingu z Emporem trener Rafał Biały przedstawił nową strategię gry w obronie, która ma być alternatywą dla podstawowej, stosowanej od lat defensywy szczecinian. Już w najbliższy wtorek drużyna GAZ-SYSTEM Pogoni zmierzy się z utytułowanym Fuechse Berlin, który wystąpi bez podstawowych graczy, będących uczestnikami Mistrzostw Świata w Hiszpanii.
W dzisiejszym rewanżu tym razem góra okazali się szczecinianie, którzy pokonali Empor Rostock 23 - 22.