Szczecinianie na obozie w Wągrowcu

24 лип. 2013 |

Plaża, jezioro, hala bieżnia..teren prawie jak w Chociwlu, ale już bardziej intensywnie przygotowują się podczas drugiego zgrupowania w Wągrowcu szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni. - Tutaj mamy wszystko czego nam trzeba do treningów, dlatego z wielką przyjemnością tutaj przyjeżdzamy. Po co zmieniać coś co jest dobre - mówi Rafał Biały. Tak wesołej miny nie ma, kiedy spogląda na kontuzjowanych zawodników - Wojtek Zydroń oraz Jacek Wardziński mają problemy ze ścięgnami Achilesa. Zyga jest z nami do środy, natomiast "Centy" właśnie tego dnia przyjedzie do nas ze Szczecina po serii krótkich zabiegów - podsumował trener szczypiornistów GAZ-SYSTEM Pogoni Szczecin. Podczas zgrupowania szczecinianie zmierzą się z faworytem do awansu do PGNiG Superligi miejscową Nielbą Wągrowiec. W sobotę szczypiorniści wracają do domu, by przez tydzień przygotowywać się na własnych obiektach. Od sierpnia zaczynają się liczne turnieje w których GAZ-SYSTEM Pogoń będzie co tydzień występować.

Plaża, jezioro, hala bieżnia..teren prawie jak w Chociwlu, ale już bardziej intensywnie przygotowują się podczas drugiego zgrupowania w Wągrowcu szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni.
- Tutaj mamy wszystko czego nam trzeba do treningów, dlatego z wielką przyjemnością tutaj przyjeżdzamy. Po co zmieniać coś co jest dobre - mówi Rafał Biały.
Tak wesołej miny nie ma, kiedy spogląda na kontuzjowanych zawodników
- Wojtek Zydroń oraz Jacek Wardziński mają problemy ze ścięgnami Achilesa. Zyga jest z nami do środy, natomiast "Centy" właśnie tego dnia przyjedzie do nas ze Szczecina po serii krótkich zabiegów - podsumował trener szczypiornistów GAZ-SYSTEM Pogoni Szczecin.
Podczas zgrupowania szczecinianie zmierzą się z faworytem do awansu do PGNiG Superligi miejscową Nielbą Wągrowiec. W sobotę szczypiorniści wracają do domu, by przez tydzień przygotowywać się na własnych obiektach. Od sierpnia zaczynają się liczne turnieje w których GAZ-SYSTEM Pogoń będzie co tydzień występować.