Sandra SPA Pogoń podejmuje Azoty Puławy

22 лют. 2020 |

Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni w hali przy Twardowskiego zmierzą się dzisiaj z Azotami Puławy, mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.

Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni w hali przy Twardowskiego zmierzą się dzisiaj z Azotami Puławy, mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.

Na 5 kolejek przed końcem szczypiorniści Sandra SPA Pogoni z dorobkiem 31 punktów znajdują się na 6 pozycji. Puławianie są o 2 oczka wyżej, ale punktów mają zdecydowanie więcej – 42. Mimo, że z drużyną Azotów szczecinianie ostatni raz wygrali w 2015 roku, to dzisiaj nie stoją na przegranej pozycji.

- To były odległe czasy, kiedy jak równy z równy toczyliśmy boje z Azotami – wspomina trener Rafał Biały – był okres, kiedy puławianie wygrywali z nami zdecydowanie, ale pamiętam też zwycięstwa na własnym parkiecie.

Szczecinianie jeśli z wygrywali z Azotami to tylko w Szczecinie, a takich występów było w superligowej historii pięć.

Drużyna Azoty Puławy to rokroczny kandydat do medalu Mistrzostw Polski. Naszpikowana Reprezentantami Polski, Ukrainy czy Rosji. Jednym z nich jest rodowity szczecinian Rafał Przybylski, który jednak w barwach Sandra SPA Pogoni nigdy nie wystąpił.

Podopieczni Rafała Białego i Sławomira Fogtmana w przypadku zwycięstwa praktycznie przypieczętują awans do najlepszej ósemki zespołów walczących o Mistrzostwo Polski, a jednocześnie zagwarantują sobie utrzymanie w PGNiG Superlidze. Bilety na to emocjonujące widowisko można nabywać za pośrednictwem serwisu pogon.abilet.pl oraz od godziny 17:00 w kasie klubu.