Sandra SPA gra dalej ze szczecińskimi szczypiornistami

1 вер. 2021 |

Przed inauguracją rozgrywek PGNiG Superligi dzielimy się z Wami doskonałą informacją. Sandra SPA w kolejnych latach w dalszym ciągu będzie sponsorem tytularnym drużyny piłkarzy ręcznych Pogoni.

Przed inauguracją rozgrywek PGNiG Superligi dzielimy się z Wami doskonałą informacją. Sandra SPA w kolejnych latach w dalszym ciągu będzie sponsorem tytularnym drużyny piłkarzy ręcznych Pogoni.

Kompleks wczasowy Sandra SPA został sponsorem tytularnym drużyny w sierpniu 2016 roku, natomiast na wsparcie sponsora klub może liczyć już od 2014 roku. W nadchodzącym sezonie PGNiG Superligi zespól w dalszym ciągu będzie dumnie nazywał się Sandra SPA Pogoń Szczecin.

- Jest nam niezmiernie miło, że Pan Janusz Zalewski właściciel kompleksu Sandra SPA darzy nas zaufaniem – mówi prezes klubu Paweł Biały – jesteśmy szczęśliwi, że mimo bardzo ciężkich covidowych czasów zwłaszcza dla branży turystycznej oraz niewiadomą związaną z IV falą pandemii Sandra SPA w dalszym ciągu będzie nas wspierać. Wierzymy, że postawą na boisku w nadchodzącym sezonie udowodnimy, że było warto.

Kompleks wczasowy SANDRA SPA w Karpaczu oraz Pogorzelicy stanowi doskonałą bazę pobytów rodzinnych, rehabilitacyjnych, dla odnowy i relaksu - SPA, a także konferencyjno - integracyjnych dla Firm. Doskonałe warunki terenowe oraz pogodowe powodują, że kompleksy SANDRA SPA są znanym ośrodkiem urozmaiconego wypoczynku a także idealnym punktem wyjściowym wielu szlaków turystycznych dla osób pragnących aktywnie spędzić czas zarówno latem jak i zimą.

W ubiegłym roku właściciel kompleksu oddał do użytku czterogwiazdkowy hotel Zalewski w Mrzeżynie. Jest to nowoczesny obiekt o ogromnych przeszkleniach położony nad samym morzem. Bryła budynku została zaprojektowana tak, aby harmonijnie współgrała z otaczającą naturą, a jednocześnie zapewniała Gościom prawdziwie komfortowy odpoczynek. Największą atrakcją dla całej rodziny jest okazały, nowoczesny Aquapark, w którym znajdują się propozycje dla Gości w każdym wieku. Baseny pływackie, zewnętrzne i wewnętrzne, wodna dżungla dla najmłodszych, dzika rzeka czy niesamowite zjeżdżalnie to tylko początek długiej listy wodnych rozrywek.

Zapraszamy do odwiedzania stron internetowych naszego sponsora:

www.sandra.karpacz.pl

https://www.sandraspa.pl/

https://www.hotelzalewski.pl/