Sąsiedzi w tabeli walczą o 4 punkty

27 лют. 2013 |

Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni na własnym parkiecie dzisiaj o godzinie 18.30 podejmą Zagłębie Lubin. Mecz ósmych w tabeli szczecinian ze znajdującymi się na dziewiątej pozycji Miedziowymi dostarczy z pewnością wielu emocji. Zwyciezca spotkania w znacznym stopniu przybliży się do fazy play-off. W odniesieniu sukcesu podopiecznym trenerów Rafała Białego i Sławomira Fogtmana mają pomóc powaracający do zdrowia Bartosz Konitz i Michal Bruna, którzy pauzowali w spotkaniu z VIVE Targi Kielce. W składzie zabraknie jedynie Zbigniewa Kwiatkowskiego, który ma problemy zdrowotne. Zapraszamy wszystkich do hali przy ulicy Twardowskiego, emocje gwarantowane !!!

Szczypiorniści GAZ-SYSTEM Pogoni na własnym parkiecie dzisiaj o godzinie 18.30 podejmą Zagłębie Lubin. Mecz ósmych w tabeli szczecinian ze znajdującymi się na dziewiątej pozycji Miedziowymi dostarczy z pewnością wielu emocji.
Zwyciezca spotkania w znacznym stopniu przybliży się do fazy play-off. W odniesieniu sukcesu podopiecznym trenerów Rafała Białego i Sławomira Fogtmana mają pomóc powaracający do zdrowia Bartosz Konitz i Michal Bruna, którzy pauzowali w spotkaniu z VIVE Targi Kielce. W składzie zabraknie jedynie Zbigniewa Kwiatkowskiego, który ma problemy zdrowotne.
Zapraszamy wszystkich do hali przy ulicy Twardowskiego, emocje gwarantowane !!!